bugün

entry'ler (53)

sehpa kenari

Sehpalarin marstan geldigi teorimi dogrularcasina varliklari ciddi problemler yaratiyor. Insan ogluna aci cektirmek icin gonderilmis olmasina bir kanit ise burdan:
Neden hep bize carpabilecek pozisyonda bulunuyorlar saniyorsunuz?
Aslinda biz onlara serce parmagimizla vurmuyoruz onlar bize kafa atiyor. Bunun bilincinde yasayalim hayatlarimizi ..

soğuk insan olmanın getirdiği şeyler

Entropide ciddi bir dusus ve kuresel isinmayla basa cikabilmemizi saglayacak yegane kaynak.
Keske daha fazla olsa onlardan ama nerde...

eve kiz atmak

Biraz zor olan bir eylemdir ama uzun sureli calismalarla insanin ve insanligin basaramayacagi is yoktur. Bir kizi eve atarken onemli olan kistaslardan biri hanimkizimizin kendisidir. Biri de tabiki sizsiniz. Eger hala eski usul takilmak istiyorsaniz isiniz zor. Ama yeni taktiklerle artik kolay.
Mesela su an kendi sinirlarinizi zorlayarak ancak kapi girisine atabildiginiz kizi mancinik kullanarak evden eve atabilirsiniz.
Ayni sekilde bir erkegi de atabilirsiniz hatta bir fok baliginida.

çörege 6 lira vermek

Gencler yapmis bulunduk Boyle bir hata .
Yarisindayken 3 lirami Geri almak ya da teleport atabilmek icin meditasyonu denedim ama o coregin kalanini baska birsey yiyormus gibi bitirmek zorunda kaldim..
Maalesef hayat o kadar guzel olmuyor bazen.

kaşar kızların ortak özellikleri

Cok yapiskan kizlardir. Bir yapisirlarsa asla gitmezler. Fakat ben yine de Tum kasar kizlara, kaliteli sucuk erkeklerle birlikte iyi tostluklar diliyorum.

kurdish mashup

Guzel bir calismadir. Insan ne oldugunu bilmese bile alttan soylemeye meyillenir. Umarim video serisinin devami gelir.

soğuk insan olmanın getirdiği şeyler

Soguk insan olmanin getirdigi en bariz sey sogukluktur. Eger soguk bir insan sizin yaniniza geliyorsa onu da alip bir kaloriferin yanina gidin. Ona da yazik.

csdeki sikiciler

Ahh eski gunlerdeki csler. Kesin her macta bir adet sikici vardir. Bunlar tipik olarak masculinizmi benimsemis ve Boyle devam ederse cs evreni icinde kaybolup gidecek kisilerdir. Ileride sikicilerin isimleri diger altername lere donusebilir. Orn ats2 s2mle100les gibi

ben johnny sins sorularinizi yanitlamiyorum

Hayir kesinlikle yok.

kapo

Fransiz takimlarinda bir tezahurat kelimesi:
Biji sero kapo,

anın görüntüsü

görsel
Ingilizceeee...
Bitirdi beni

asgari samimiyet

Insanlarin gunluk hayatina en az miktarda degen insanlara gosterdigi samimiyettir. Eger bu muessese cacik halini almazssa guzeldir de. Ama bir sure sonra az samimiyet bir cile haline gelebilir. Az samimi oldugunuz insanlarla yurutugunuz asgari samimiyet protokol kurallari bazen sizi sıjabilur. Aman diyim...

dün en çok entry giren yazar

Bos adam.

sandalyelerin insanlığı yok etmesi

Bu hayasizca akina dur de ve senin gotun yer gorsun.
#götünüz yer görsün

ben acun ilicali ve sorularinizi yanitlamiyorum

Ne isim olur ki . Eksi sozluk bile olsa yanitlamam . kendimi bu tarz ortamlara dusurmem. Umarim fakfakir hayatinizdan menunsunuzdur. Benim icin hicbir zaman degeriniz olmadi zaten niye olsun ki.
Ama arada sirada tv8 e cikip vicdan mansturbasyonu yapacam. Izlemeye devam benim programlari. En azindan hayatinizdan iki grAM heyecan olur.

görsel
Neden hepsi ayni diye sordunuz mu hic?

Evet, insan biraz genis cercevede dunyadan bakinca bu teorinin karanlik gercegini iliklerine kadar hissediyor.
Her sey yuzyillar onceden baslamisti. Insanlar yere oturuyordu ve dogayla olan bagimiz kopmamisti.
Sonucta fiziksel olarak temas halindeydik. Truva savasi zamaninda truvalilarin yunanlilara karsi ustunluk elde ettigi bir donemdi. Bir kac gun icinde savasin bitecegi dusunuluyordu. Truvalilarin son darbesi denilebilecek buyuk bir taaruz savasinin oncesi firtina oncesi sesizligin atinaya hakim oldugu bir zamandi. Truva krali keyifliydi fakat yarin kendine oynanacak buyuk oyunun farkinda degildi. Yarin olmus ve amansiz akrep ve yelkovanin yarisi bizi dunyanin bir daha asla ayni olmayacagi o gune getirmisti. Yunanlilar sinsice oyunlarina onlari cekebilmek icin 2 elci gondermisti. Geri cekilmeyi teklif eden elciler onu ve kendi krallarini savas alaninin ortasina cagiriyordu. Truva krali asil bir insan oldugundan savasin kanla bitmesini istememisti fakat o gun bu hatayi yapmasaydi su an insanlik buyuk tehdit altinda olmazdi. Savas alaninin ortasinda garip bir cisim vardi, evet o sey tarihin Ilk sandalyesi orada sanki habersizmiscesine duruyordu. Truva krali biraz tedirgindi fakat cansiz bir cisimin kendisine zarar veremeyecegini dusunuyordu. Ve truva krali sandalyede olmak uzere antlasma sartlari belirlenmeye basladi. O gun Tum dunyaya truvalilarin savasi kaybettigi haberi yayildi. Sandalye insanliga karsi Ilk zaferini kazanmisti.
Sandalyelerin artik evlerimize kadar girdigi bir doneme giriyorduk. 19. Yuzyil da ingilterenin dunyaya hukmettigi bir donemde isvicrede buyuk ve yuksek bir satoda buyuk bir toplanti oluyordu. Tum dunyanin en zenginleri bir masanin etrafinda toplanmisti ve hepsi ne yazik ki sandalyeye oturuyordu. Ve o gun iste tam o gun sandalyenin insanliga karsi zaferi tescillendi. Sandalye insanligi dize getirmisti. Bugun dunyaya bakarsak eger sandalyelerin dunya nufusuna etkisini rahatlikla görebiliriz.
Ingiltere ve diger zengin Avrupa ulkelerinin nufuslari gittikce azaliyordu ve gebelik oranlarinda da ciddi bir artis vardi. Bunlarin hepsi sandalyeye oturmaktan kaynaklanan kisirlasmaydi. Ve gittikce gelisen ulkelerde daha da artan sandalye salgini in izlerini o ulkenin nufus egrilerinde ve dogum oranlarindaki ciddi dusmelerden izleyebilirsiniz. Evet sandalyelerin insanliga bictigi omur sona ermek uzere. 2034 de son insanda oturararak olecek.
Modern zamanlarda insanlari yiginlastirma islevine surulen sandalyelerin neden hep birbirinin ayni oldugunu hic dusundunuz mu?

Bu sinsi sinsi bekleyen sandalyelere isyan etmenin vakti geldi. Artik onlarin o kadar masum olmadigini biliyoruz lutfen bu bilinci herkese yayalim.

UNUTMA

görsel

ekonomi

Ekonomi bilmek aslında dünyanın nasıl çalıştığını bilmeye eşdeğerdir. Eğer dünyadaki tüm para akışını kayıt altına alabilirsek dünyanın geri kalan yılları da 3 aşağı 5 yukarı portresini cizebiliriz.

anın görüntüsü

görsel o kadar da ucuz degil

neden 5 parmak

5 parmağa sahip olmak cidden garip. 6 olsaydı yada simpsonlardaki gibi 4 olsaydı güzel olurdu. Tek sayılara alerjim var.