bugün

kızlarda aranılan özelliklerdir.

-kesinlikle en başta dürüstlük geliyor. yalanı hayat disturu haline getirmiş kızlardan kaçmak gerekir.
-güzel olmalı tabi bir de öyle süsle boyayla değil saf güzelliği olmalı baktığında içine güneş doğmalı.
-güzel gülümsemeli. sinirin tasan derdin olduğunda bir gülümsemesi yeterli olmalı.
-bilgili olmalı. güncel olaylardan haberi olmalı en azından. o dizinden bu diziden dedikodu vermemeli devamlı.
-korkak olmamalı. cesaretli olmalı.
-dik durabilmeli. gerektiğinde omzuna kafanı koyup ağlayabilmelisin.
-kendi zevkleri olmalı tabi. idealleri olmalı.
-sevişmeyi ben istiyorum diye değil benle sevişmek istiyor olduğu için sevişmeli.
-keçi olmalı. boyun eğmemeli bana. gerektiğinde beni ikna etmek için sonuna kadar savaşmalı. yanlış yapıyorsam göstermeli bana.
(bkz: nefes alsın yeter)
zekilik,güzellik ve kültürlü olmak. ve ben bu üçüne de sahip olan birini tanıyorum,beni arkadaş olarak gören birini...
anket yapmasın yeter.
Facebook' ta her yaptığını yazmasın.
vajinası, memeleri ve kalçaları dolgun olsun.
helal süt emme oranı en az %51 olsun.
Benden daha sıradan olsun.
nefes alsın yeter i eklememişsiniz kurallar gereği size kız bulamıyoruz. alın şu dulu idare edin.
Sevmeye, aşka dair özellikler sayılır da sayılır fakat ne yazık ki öğretilen, gördüğümüz bir gerçek var, gözümüze güzel gelen her şey sevilir.
(#25573784)
(bkz: kalp atacak aga)
1.entryde tarif edilen kız sevgilim olur. 6 ay peşinde koştum ama değdi. Ayrıca ilk sevgilisiyim diyerek de çıtayı yükseltiyorum
mutluluğunu sorgulamasın, bir şeyleri anlamaya çalışmasın sadece yaşasın o kadar.
hanımefendi olacak. oturmasını kalkmasını bilecek.
Herşey bir yana bakımlı olsun. Bazı kızlar varki saçlar resmen yağ itisi gözlerinde çapak falan ya sen kızsın özel olduğunu hissetmelisin biraz özenli ol hayatımda bu tarz bir insana rastladım gerçekten midem bulandı birde bir ruj sürmüş sanırsın beş yaşında çocuk dudağını boyamış. Kız demek saç demektir uzun olsun çirkin olsun saçlarına vurulur insan bir kere.
baba tamam sex yapmıyorsa kıllı olsun ama kız dediğin kılsız tüysüz olsun ya.
anlayış, anlayış bide anlayışlı olursa ne güzel olur.
yalansız olsun. ilk seviyede yeterlidir.
Namuslu ve eli yüzü düzgün olsun yeterli.
sorunsuz olan her kız güzeldir.
tek bir özellik o da güzellik. kafiyeli oldu.
Vücudunda çatlaklar olmasın yeter.
1.60 civarı 48-52 kg arası mümkünse sarışın ve kültürlü olsunlar.
Çarşaflı olsunlar.yaz gelince burunları hafif siyirabilirler hadi yine iyisiniz.
güncel Önemli Başlıklar