bugün

entry'ler (149)

yazarların ruh halini anlatan görüntü

(img:#1359379)

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

Yani bitince ne çıkıyorsun?

yazarların 18 yaşında olduğu hallerine öğütler

Ne desem kar etmez allah akıl fikir versin...

ruh halini bir fotoğrafla özetle

görsel

t ile başlayan en güzel şeyler

Tarık.......

ben aptal mıyım

Şahsen ben biraz aptal biriyim ve bununla hiç bir sorunum yok.

hayır diyemeyeceğiniz tek lezzet

Gıda. Herhangi spesifik bir kelimeyle çerçeveyi daraltmak istemem.

öğütleri dikkate almak vs yaşayarak öğrenmek

Bugüne kadar hep yaşayarak öğrendim. Dönüp baktığımda da acaba o ne yaşadı da bu öğüdü verebilmişti dedim.
Belki oldurabilen var ama tokadı yemeden öğüdü aklım alamadı hiç. Şimdi de ağzımın payıyla beraber oturmuş ne kadarından dönüş var ne kadarında yolun sonuna vardık hesabı yapıyorum.

birlikte anlam kazanan muhteşem üçlüler

Tim burton
Johnny deep
Helena bonham carter.

küba tütünü

Cosmo kramer ın bir bölüm boyunca peşinde koştuğu tütün. Normalde her türlü sağlıksız ürüne şiddetle karşıyımdır fakat kramer sagolsun merak ediyorumm.

arabayı nereye koyduğunu unutmak

başlığı görünce beni direkt gülme aldı. Çünkü seinfeld sezon 3 bolum 6 *

mutluluk veren anlar

Yolda kaldırımda parkta orda burda birden güzel gülüşünü sevebilecegimiz bir köpek veya kedinin çıkıp da sevgi için sırnaşması.
Yazarken bile yaşar gibi oldum ay canlarına kurban olduklarım.

tek taş yüzük istemeyen kadın

istemiyorum. sektörü basit ve anlamsız buluyorum bi kere. Açın kanlı elmas izleyin veya. Bi fikir oluşur belki. Ben pırıldayan küçük ve hiç bi özgünlüğü olmayan bişeye servet yatıran adama aptal gözüyle bakarım bi kere.
Her kadın aynı değil yapmayın genelleme öyle herşeye.

22 aralık dünya manyaklar günü

Bilgilendirme için teşekkürler artık abimin doğum gününü daha muzipçe kutlayabilirim.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Kış ortasında yanım yanım yanıyorum a dostlar.

obsesif kompülsif bozukluk

Ben bir zamanlar bu takıntılı düşüncelerin ve davranışların doğal, öyle olagelen bi şey olduğunu sanırdım. Meğer hastalıkmış. Gerçi sağ ayağımı yanlışlıkla çarptığım yere dönüp sol ayağımı kendi irademle vurduğumda falan farketmeliydim sorunu. Napiyim çocuktum akıl edemedim hiç.

parfüm önerileri

Parfüm hakkındaki tek önerim kullanılmaması. Temiz olmak yeterli zaten. Herkesin dünyasına zarar verme hakkını kim nasıl kendi başına elde edebilir ki? Yapmayalım etmeyelim.

hala uyumadım çünkü

Çünkü gerçekten rahat batıyor.

arapça soru kelimeleri

Yalniz bunlar fasih degil ammice heralde. Oyleyse yani klasik/standart arapca degil de belli yorelerdeki farkli konusma stilleri demek oluyo. Cunku min degil men, ay degil eyyi, leş degil limaza vs.

kafasını yastığa koyduğu anda uyuyan tip

Hayatımda bi kere yaşamadım ya vallahi çok merak ediyorum nası oluyo kafayi yicem geçen dakikalar saatleri devirirken...