bugün

entry'ler (14)

liderlik

kendi beyinlerini kullanamayan kişilerin vucutlarını başka birinin emrine sunması robot olmasının genel adıdır liderlerin verdiği her emir özgürlüğe atılmış bi tokattır.

ırkını çok yüce bir ırk sanan türk

Faşistliğe giden adımda önemli adımı atandır.
sonra biri hata yapıyosunuz dediğinde önüne sadece savaşlarda kazanılmış üç beş süslü söz den başka söylicek bişeyi olmayan insandır.Acaba ülkeyi o hale getirip o savaşa çeken alman hayranı kahraman türkler değil midir sorusuna cevabı sadece saçma bi cümleyle verebilen kişidir.

tekfur

osmanlı beyliğinin ilk olarak savaştığı bizans valileri.

şeytana sorulacak tek soru

senin derdin ne ?

hüsnü mübarek mısır dan kaçtı

Ben tunus lideri gibi kaçmıycam diyen,bugün sözünü yiyen ve devrik lider.

atatürk ün mason olduğu iddiası

ya tabi öyle adam mason du hatta sadece mason değil ,
templiyer şovalyesiydi,bu gün kü gladyo yapılanmasının ilk adımlarını o attı
hayret bişey ya mason muş, sorun bakalım neden mason diyolar veya mason diye kim diyo ve ya neye dayanarak mason diyolar adam alkol alıyodu ,en önemli masonluk belirtisi ,
tekke ,türbe zaviyeleri kapattı dinsiz, halkı boş inançlara boş hayallere değil olası şeylere ikna ya çalıştı
inançsız , Ya yeter artık rahat bırakın adamı bari ruhu huzurlu olsun
en büyük eserim dediği cumhuriyeti mason bi adam kurduysa
ve ülkeyi şuan içinde bulunduğu hale mason olmayanlar getirdiyse bende masonum.

internetten para kazanmak

herkesin ilk başlarda (ben dahil) son model araba iyi bi ev hayaliyle girip girdiğiniz evin hayalinin altında kalmak gibi bi duruma düşersininz üstünüze yıkılır bu iş yapılır fakat çok fazla bi gelir beklemeden üniversitede aileye yardımcı olacak kadar kazandırır ama sonrası çok zor çünkü daha öyle birini tanımadım adamlar bu işi ticarete dökmüşler e- kitap satıp işte ben bu kadar kazandım arabamı aldım diyo arabada poz verdiği yerin tampon kısmında ''emre rent a car''yazıyoyani çok hayal perest birisi değilseniz kazanırsınız

iz bırakan kitap cümleleri

Nereye gideceğini bilmiyorsan gittiğin yolun bi önemi yoktur''
-okuduğum en iyi yönetim kitaplarından Alice harikalar diyarında

siz hesap öderken elini çantasına atan kız

kavga sebebidir.en sinir olunan kız modelidir. BKM skeçlerinede konu edilmiştir.

orta doğunun siyasi karışıklığı

1789 fransız ihtilali mi etkiledi yoksa amerika ortadoğuya demokrasi mi vaatetti bilinmez ama Şuan ortadoğuda yeni dengelerin kurulduğu ve bu dengelerin ışığında yeni ticari kapıların açıldığı bi gerçek. peki bu yeni dengelerde biz hangi kefede olmalıyız...
yıllık üç milyar dolar harçlık vererek israilin istekjleri doğrultusunda mısırı yönlendiren Amerika mı oraya iş adamlarını göndererk ticaret ve istihdamı sağlayıp ortadoğu da hakimiyet sağlamak isteyen diğer kefede mi...

bir erkeği elde tutmanın yolları

Eğer bi erkekle uzun süren bi birliktelik istiyosan ulaşılması zor biri olmalısın kaldı ki erkekler (yani biz) bağımzız varlıklarızdır birinin bizi elinde tutmak gibi bi düşüncesi olduğunu anladığımızda müeebet yemiş mahkumlar gibi kaçmanın hesabını yaparız.

eleştiriye tahammül edemeyen insan

hiç bi ortamda yer bulamayan ciddiyeti asık yüzlülük gibi gören ve herkesin arkasından gülüp alay ettiği insan dır. Siz onu düzeltmeye çalıştıkça o kendini daha bi büyük görür oturma organı kalkar.zavallı kimselerdir

ak parti karşıtlarının zeka düzeyi

vay ki, türkiyenin haline türkiyede en fazla akp karşıtı izmirden çıkıyorsa ve izmirin eğitim oranı %90 seviyelerindeyse ve bunlar oylarını bi torba kömür değerinde gören insanların zeka düzeyi ile karşılaştırılıyosa varın o partiye oy verip te kendini diğerlerinden zeka düzeyi olarak ilerde gören kişilerin zekası geriliğini siz düşünün...

muhteşem yüzyıl için ne dediler

bizler muhafazakar insanlarız;
-iliklerine kadar boşalıyorlar biz bişey diyomuyuz ama bundan sonra o dizi izleme yaşı +24 olmalı bizim görevimiz gençlerimizi kötülüklerden korumak
--Rcp Tayyeap ERDOĞAN

baba öğütleri

hayatın boyunca yaptığın ticarette,siyasetini gizle yoksa ikisindede hüsrana uğrarsın

ekonomideki olumlu gelişmeleri beğenmeyen insan

Kimi insan dünyayı kendinden ibaret sanar eğer yüklü miktarda kredi borcu varsa aldığı arabanın borcunu ödemek düşündüğü gibi gitmiyosa ve ay sonu beklediğinden erken geliyosa ertesi gün gazete deki köşesine yazar -Bu ekonomi nereye gidiyo
-Millet aç ve işsiz
-Ben şu kadar para alıyorum yettiremiyorum asgari ücretle nasıl geçiniyolar diye
Asıl bu adamlara sorulması gereken soru türkiye standartlarının üstünde para kazanırken avrupa standartlarına uygun yaşamaya kalkışirsan Ve de dünyayı kendinden ibaret sanarsan(herkesi kendi çektiğin sıkıntıda görürsen) ekonomi ne kadar gelişirse gelişsin sana yetmiyecektir ve sen hiç bi zaman sana yetmeyen bi gelişmeyi beğenmessin

istanbul un fethinin filminin olmaması

muhteşem yüzyıl dizisi için bile 3,4 milyon $ gözden çıkarılmışsa yüksek oranda izlenme payına sahip olacak olan iyi bi yapım filminin zarar etmesi olası bile değil ama çok külfetli ve kusursuz bi işçilik gerektiriyo bu da yapımcı ve senaristleri bu fikir için negatif yönde düşünmeye sevk ediyo bunun dışında bi art niyet olduğu bence söz konusu bile değil