görüldüğü üzere muhteşem bir başarıya ulaşmıştır. her ortamda ve her nesilden değişik materyallerle ya da organizmalarla sevişenler ortaya çıkmıştır.

binaların arka bahçesinde mutaassıp biçimde sevişenler*, milli müsabakalarda kalabalık halde sevişenler*, kediyle köpekle sevişenler, damacanayla sevişenler, parktaki heykellerle sevişenler, uzatılan mikrofona kürtaj yapanlar, siyasi partileri yeniden organize etmek için sevişenler, bim'de sevişenler, a101'de götünü açanlar, (henüz bu furyadan şok marketlerin bir vukuatı yok heyecanla bekliyoruz) istanbul'da kimsenin uğramadığı sahillerde erkek erkeğe sevişenler, sivas'ta otuz kişi sevişenler, bağzı malum partilerdeki üst düzey siyasetçilerden evli barklı sekreteriyle sevişenler, ünlü oyunculardan öz yeğeniyle sevişenler...

şimdilik aklıma gelenler ya da aklıma gelip de söylemeye g.zümün yemedikleri bunlar. sizlerin de aklına gelen olursa ve dahi katkıda bulunursanız sevinirim.

sevişme konusunda dünyanın en yaratıcı ve ufku geniş toplumu haline geldik. eskiden dizilerden, filmlerden ya da namus nedir bilmeyen gavur illerinden gördüklerimizi hayal ederdik.

hayaldi gerçek oldu.

durmak yok yola #devam...
yetiştiremedi.

(bkz: kayseri de parkta sevişen türbanlı)
(bkz: milli tekvandocuların kampta grup seksi)
(bkz: türbanlı olup bira içen kızlar)
dindar nesil yetiştirmenin öyle politikalarla, zorunlu din dersleriyle, hadis dayatmalarıyla olmayacağını anlayamayan devletin halidir.

bir kere dinin kendini düzeltme ihtiyacı var.
her yerde sıkıntı, kavga.
islam ülkeleri pislik içinde.

genç bir batıya bakıyor özgürlük, gelişme bir de kendine bakıyor sıkıntı, sorun.
diyor ki demek ki bu dinde bir sorun var.
çelişki çok.
mezhepler ayrı bir din olmuş, kuran'da yazmayanı haram sayar hale gelmiş.
yobazlık artmış.

genç özgür olmak, rahat yaşamak istiyor.

sonuç çakma bir muhafazakarlık.
hayrını görün.
sevişemeyenlerin zoruna gidince yine küfre ve hakarete başvuruyorlar.

beyindeki çalışan hücre rabia.
pek hazin bir sonuçtur.

"niyet neydi akıbet ne oldu?" demeyeceğim...

"akıbette bir gariplik yok, niyet baştan bozuktu, maksat indira gandi, din bahanesi idi" demeyeceğim...

"şunca yıl dedim dedim de ne oldu? şu mal yandaşlara laf anlatabildim mi?" de demeyeceğim...

"dindar ve de kindar neslinizin hayrını görün hayvan herifler" diyorum...
tekvando mevzusundan da anladıgımız kadarıyla bu ülkede çogu insanın oldugu gibi bu tür varlıkların da kafası karışık.

şimdi adam namus diyor ahlak diyor bakıyorsun en oy vermemesi gereken partiye oy veriyor.

bildigin mal işte, bakın hiç oy kullanmasada olur ama adam beyinsiz neyi savundugunu bilmiyor bugün bizzati tekvando mevzusunda gördüm olayı, sadece yüzde 10luk bir kesim dünya görüünün geregi olarak " ne yaparsa yapsınlar " kafasında takılıyor onun dışında bizi trollükle falanla filanla suçlayan salakların çogu " bu kızla kim evlenecek vay ahlaksızlar " kafasındalar.

ulan armut beyinliler o halde niye gidip malum partiye oy veriyorsunuz.

o yüzde 10u tenzih ediyorum.

ahlak zaten dogmadır ve inananlara özgüdür bana özgüdür.

git bakalım avrupaya o çok övündügün memleketlere benim evlenecegim kişi kimseye vermemiş olsun ya da vermişse belli öölçülerde vermiş olsun dediginizde nasıl gülüyor dalga geçiyorlar.

olum sizden bi bok olmaz lan nerde duracagınızı bilmiyorsunuz.

elin avrupalısı gangbangına, hazzına falan bakıyro burdaki salak gelip namus ve haya koruyucusu olarak kalmış son kişiler olarak bize saldırıyor.

bu kadar adi ve salaksınız.

yine tekvando konusuunda size ne amk diyen yüzde 10u tenzih ediyorum.

onların anlayışına katılmasamda omurgalılıklarından dolayı tebriks.
(bkz: yobazların ahlakı)
bu dayatmalarla değil hoşgörüyle insana, insan hayatına saygıyla olur (hangi dinden ırktan olursa olsun) önünden Yahudi cenazesi geçerken ayağa kalkıp saygı gösteren peygamberin ümmeti bırakın dini kendi takımını tutmayan insanı bıçaklıyor dinine kadar küfrediyor.. ya abilerim ablalarım siz olayı biraz yanlış anlamışsınız sanki islam hoşgörü dinidir sizin yaşadığınız başka bir şey sanki !
https://odatv.com/sistemi...in-vermeyiz-15051806.html
Avrupa uzaya devlet kurarken, bizim halen dinci konularla vakit geçirmemize sebep olan politika.
görsel

Bu görselde gördüğünüz çocuklardan biri belkide ona inanan kitlesi olan bir yetişkin olacak. Yazık.