entry'ler (337)

camp sessions

Yola çıktık!

izmir'de sıfır rakım şehir merkezinden, 850m rakımlı Karagöl deryasına yolculuk ederek başladık.

Gölün üzerine eğilmiş söğüt ağaçları ile birlikte gecenin ve doğanın keyif katmanlarından bir tanıtım ile başlıyoruz.

Doğa'nın içinden, kamp alanlarından ve huzur dolu alanlardan notalar paylaşacağız.

Doğa'ya akorlar serpeceğiz!

https://www.youtube.com/c.../UCvhWIvzjKI7t3RvT8UxWwjw

https://www.instagram.com/campsessions/

ülkücülerin ortak özellikleri

odtü'ye girememek.

metroda bağıra bağıra ilahi okuyan yobaz

gerçek islam budur. yallah arabistana.

edit: bir gecede cahil kaldık dedelerimizin mezarını okuyamıyoruz diyen yobazlar eksilemeye devam etsin. önünde sonunda arabistana iteleyeceğiz sizi.

a haber yalan haber yapıyor diyen insan

iktidarın kurmuş olduğu yalan ve korku imparatorluğunun en önemli ayaklarından biri medyadır. yalan haber denince akla hemen onun adı gelir; a haber. ver mehteri.

necip fazıl kısakürek

(bkz: necip fazıl kısakürek in kumarbaz olması)

bedava süt ve ekmek için chp ye oy vermek

cemaatlere ve yandaşlara giden paralar şimdi yoksul halka harcanıyor bu yüzden yattığı yerden maaş alırken musluğu kesilen aktroller ciyaklıyor.

parisi kaç günde alırız sorunsalı

monopoly dünya şehirleri oynuyorsan henüz mümkün değil çünkü oyundaki 20 dünya şehrinin arasında paris yok.

yurtdışında yaşayan müslüman türk ün ızdırabı

camilerle ve taharet musluklarıyla dolu cennet vatana dönüş yaparak ızdırabını dindirebilir. (bkz: derdini sikeyim butonu)

başı kapalı ahlaksız kadın olmaması

ironiyse komik, değilse daha komik.

dersimli olmak

ülkede yeşeren umudun simgesi olan kente ait olmaktır. (bkz: fatih mehmet maçoğlu)

3 aralık 2016 pegasus rezaleti

28.12.2016 saat: 14:25 tarihinde istanbul Sabiha Gökçen - Lviv uçuşum benim bilgim ve onayım dışında iptal edilmiş. Bununla ilgili hem internet üzerinden hem de telefon ile görüştüğüm pegasus yetkilileri biletimi benim iptal ettiğimi söyleyerek ancak yeni bir bilet alabileceğimi söylediler bu arada bilet fiyatı benim aldığım fiyatın 2 katı olmuş durumda ve benim bilet paramında sadece yarısını iade ettiklerini söylediler. Para iadesi istemediğimi, biletimi tekrar tanımlamalarını istedim ancak yapamayacaklarını söylediler. Sadece savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz dediler. Her uçuşu rötarlı olan insanları işinden gücünden 2-3 saat alıkoyan bu havayolu firması yine müşterisini mağdur etme yönünde sektörde lider olduğunu kanıtladı. Nispeten diğer firmalara göre fiyatı daha ucuz olduğu için tercih ettiğimiz flypgs havayolu bizlere tekrardan ucuz etin yahnisi yavan olur sözünü hatırlattı.

1979 doğumlu yazarlar

torun seviyordur.

milli takımın 2016 dünya kupasına gitme ihtimali

fatih terim olduğu sürece imkansız olan hayal ürünü.

en iyi siyasi replik

otur adam gibi cumhurbaşkanlığını yap.

bkz: http://t24.com.tr/video/k...mhurbaskanligini-yap,3225

askerin görevi ölmek bunun için maaş alıyor

parası neyse aramızda toplayıp verelimde bu açıklamayı yapan gerzek ölsün.

selçuk şahin

13 yıl şanlı armayı nasıl taşıdığı muamma olan milli takımında değişmez oyuncusuydu bir zamanlar.

36 yaşında üniversiteden mezun olmak

32 yaşındayken girildiğinde gayet normal olan olay.

araba almak

Amerika'da çok düşük fiyatlara ve sıfır bürokrasiyle max. 3 dk içerisinde halledilebilinen olay.

teröristbaşı gülen evleniyor

tayyip çıksın kerevetine.

brooklyn

geçtiğimiz yılın 8 ayını geçirdiğim, döndükten sonra değerini daha çok anladığım biricik kent.