bugün

entry'ler (95)

pro evolution soccer 2010

yakın çekim kamera açısıyla oynamanın imkansız olduğu oyun. oyun öyle hızlı bir hal alıyor ki 3. pası yapmakta zorlanıyorsunuz.

seyircilerin konumu sanki nba maçı izliyorlamış gibi ve alayı şaşı bunların. hep yanlış yere bakıyorlar.

sony playstation 3

bu arada kıran çocuk saçma sapan açıklamalar yapıp ünlenme peşinde koşturuyor. ulan sonny'nin yardımıyla veya yardımı olmadan bir şekilde kırdın hala niye saçmalama rekorları peşinde viyaklıyon.

sony playstation 3

çoğu internet sitesinde ps4'ün habercisi olarak gösterilen kırılma haberiyle sükse yapan oyun konsolu. ancak ps4 zaten en erken 2010'da en geç 2011'de ps4'ü çıkaracağını açıklamıştır.

4 öncesi satışların artmasını sağlayacak olması sonny'nin parmağı olduğunu gösteriyor.

şuan için kırılma çok kapsamlı değildir hatta demo üstüdür ama ne kadar gelişeceği merak konusudur.

2010 nba off season

dedikodular yeni takımlı süperstarlar için çıkacak yeni kreasyonlar şimdiden merak konusudur. hatta lig bitsede transferler başlasa diyenler bile çoktur ama bu sezon nba çok oturaklı ve play off çok savaşlı olacak...

lebron sponsor baskısını yenip cavs'ta kalmak istiyorsa yüzüğü almalı. yoksa yolu knicks...

prezervatif dilli ağzı ishal olmuş yaratıklar

suç nihat doğan'da değil sadece sözlükçülere hakaret eden ünlülerin ropörtajlarını okuyanlardadır.

hal böyleyken daha çok hakaret edilecek. haaa eden etsin ben onları umursamam ama bize gelen götümüze girebilir mesajı onlar ne zaman gelecek onu hiç bilemiyorum!!

burası edirne burda hain yok

27 aralık 2009 tarihinde edirne'de düzenlenmesi planlanan dhkp-c gösterisini püskürten edirne halkının trakyayı çınlattırcasına haykırdığı slogan.

güzel ülkemin asil şehirlerinden edirne tavrını sertte olsa göstermiştir ve tepki göstermeyen esnafa (ki sanmıyorum)da tepkilerini göstereceklerdir.

yazarların acun ılıcalı lı entrylerini silmeleri

yaptığı adi reklamcıktan sonra sinirlenen, tepkisini de söz gümüş ise süküt altındır felsefinden başlatıp yeni-eski tüm düşünceleriyle acun'lu entrylerini silmeleridir.

acun akıllı adam.

bu söylediği cümle sayesinde gençliğin hiç kıllamayacağı bir röportajı best reader yaptı ve bu ona gençliğin en çok rağbet ettiği siteler olan sözlüklerde müthiş bir reyting yarattı.

acun ılıcalı, program partneri olan hülya avşar'ın eski taktiklerini kullanıyor. popüleritesi indiği ''anda aaa yanlış anlaşıldım''a yakın bir yağ çakıp tekrar internet reytingini, fisilti reytingini alacak. yalamayacak belki ama bu zavallı lafının ardından gelecek bir yüzde hesabı bile geri adım kabul edilecek.

protesto her zaman iyidir ama ''söz gümüş ise süküt altındır''ın boykotu daha kalitelidir.

not= bu entry de imha edilecektir.

22 aralık 2009 chicago bulls kings maçı

bu arada yeeeteeeeerrr Vinny Del Negro yeeteeeerrrr maçıdır. *

22 aralık 2009 chicago bulls kings maçı

kings için efsane, bulls için hanedanın yüzkarası maçıdır.
evet nba takımlarının arasındaki farklar çok açıldı ama kings o takım değil hatta geçen sezonun bulls'u da bu rezil takım değil. rose'un sezon başından beri isteksizliği görülüyor. takımın tek yükseleni anası da babası da tescilli güzel olan kıvırcık. ayıptır bir nba maçında bunlar olamaz. hani karşında profesyonel playstation oyuncu vardır ve sana 3 çeyrek avans verip sonra taşşak geçmiştir ya izlediğim de aynen buydu.

islam ın hakkıyla yaşandıgı türkiye hayali kurmak

mademki müslümansın vallahi çarpılırsın.

imralı ya 5 mahkum gönderilmesi

yok artıklarıma lebron james'ten başlar tüm nba ve ncaa'i turlasam tepkimi tam yansıtamam...

hakkı devrim

nerde o eski ayarlar açığını kapatan şahsiyet. ayarlarını madonna'ya kadar dayandırdı.

disko kralı vs ya şimdi ya hiç

okan pazar kahvaltısı kadar olmazsa olmaz olum iken oray biraz hafif kalacaktır.

ağlama duvarı nda bakire kız satılması

ahlak yoksunluğunu çivisinin boku çıkmış halidir.

mehmet topuz un beşiktaş a transferi

an itibariyle beşiktaşa çok şey katacak transferdir. ama 5milyona anlaşılması ilginç.

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

yaşadığın hayat senin hayatın olsun.

sözlüğün fantezi günlüğüne dönmesi

başlık açacağım diye kıvranan ve sonunda hayatının gerçek anlamı saydıkları abudik gubidik fantezi entrylerinin artmasıyla olan olaydır.

kitap okumayı sevmemek

kitp okumanın ne demek olduğunu bilmemekle bağdaştırılan hadisedir. kitap ülkemizde bu gol çok güzel tespiti çoğu bünyeye uyabilir ama bu kitap güzel tespiti çoğu bünyeye uymaz. kitap tercihinin önemi üst seviyede önemlidir.

nerdesin moderatör

bir daha böyle bir durumda moderatörsüz olduğumuzun farkına varırsam daha da gelmem buraya. birinin umrunda olur olmaz rte gibi değil adam gibi gelmem daha...

saggosteripsolturnikeatanadam

nickinin hakkını verircesie basketbolla ilgilenen nba tv'de gecenin maç özetleri çıkmadan yorum yazan ve okutan yazardır. sanırım gece yarılarını internetten maç izleyerek geçirenlerden. blazers'a verdiği güven hat safhada.