bugün

entry'ler (39)

omu

amannnnnn yaaaa eziyettir rezalettir hele hocaları felakettir. ben bu kadar anlamsız öğrenci zorlayan 5 hoca daha bulunabileceğini sanmıyorum hepsi bu okula toplanmıştır.şiddetle önerilmez...

nejat işler in tayyip erdoğan ın yeğeni olması

öyle bir şey yok diye biliyorum ama nejatın yaşlandıkça su götürmez tayyip benzerliği de aklımı karıştırmıyor değil..

mısır ekmeği

karadenizde çok yapılan turşu kavurması vardır. yeşil fasülye turşusuyla yapılır. işte o yanında da mısır ekmeği sizi sizden alır yemin ederim. Bir de gene karadenizin lahane yemeği ile yenmesi önerilir. Yoğurda doğranıp yenmesi noktasında zeten söyleyecek söz yok. Ne güzel şeysin sen mısır ekmeği:)

tavuk dönerin içinden et döner çıkması

benim gibi tavuk severler için çoooooookk büyük üzüntü ve sinir sebebidir.

eski sevgiliye söylenecek son sözler

sağlığına kıyamam ama aşk ve iş hayatındaki bütün başarısızlıklar senin olsun.

10 dakika içinde hazırlanabilen kız

en az yarım saat gerekli diyorum ben tabi makyaj yapmıyorsa ne giyeceğine bir gün önceden karar vermişse saçına da bi at kuyruğu yapıp çıkıyorsa 10 dk yeter..eğer şartlar bunlar değilse hayaldir, rüyadır.

bir kadın üzgünse yapılacaklar

yapılabilecek birden çok şey vardır hediyeler alın şımartın sarılın yanında olduğunuzu hissettirin göğsünüze yatırın sevgi sözcükleri söyleyin dinleyin destek olun..baktınız olmuyo arkanıza bakmadan kaçın..

adını feriha koydum

feriha her otobüse bindiğinde aarkada verilen acıklı müziğe bir türlü anlam veremediğim dizidir. netice de bu ülkede öğencilerin yüzde doksanı otobüsle seyahat eder. bu kadar acıklı göstermenin anlamı yok ki.

bir kadının en çaresiz olduğu an

istenmeyen bir zamanda hamile kaldığı andır.

alakasız ama birlikte tat veren yiyecekler

kek ve kornişon turşu..tatlıyla ekşinin mükemmel buluşmasıdır.

balık etli bayanların güzel olduğu gerçeği

bir insan ne kadar zayıfsa okadar güzeldir devri geride kaldı evet. ama 'balık etli' ne demektir ben bunu da çözebilmiş değilim. 40 benden midir 42 beden midir? değilse boyu kilosu ne olmalıdır ben çözemedim.

en enteresan kız isimleri

baldan..tamam evlat sevilir de o baldan falan yapılmadı ki!

tayt giyerken dikkat edilmesi gerekenler

eğer kiloluysanız giymeyin kısaysanız altına ugg giymeyin birinde kötü birinde komik oluyor.

kendimize sorulmasını istemediğimiz sorular

küçükken; anneni mi babanı mı daha çok seviyorsun?
büyüdüğümde; kaç kilosun?

evde yalnızken yapılanlar

kesinlikle mısır patlatıpp çok güzel bir film izlemek ardından ihtiyaç duyuluyorsa yayıla yayıla ağda yapmak güzel bir seçenektir.

çocukken korkulan karakterler

baltalı sapık..sadece yalnız yaşayan yaaşlıları öldürdüğü halde belki de babanem bizimle yaşadığı için çocukluğumun kabusu olmuştur.

seren serengil ile evlenir misin

ilk duyduğumda program formatında serene koca bulunacağını sanmıştım meğer klasik izdivaç programlarındanmış. ama bir insana bu kadar mı yakışmaz yani. her olayda kendi acılarını anlatan sürekli ağlamaklı bir kadın. ağlamaklı haline bi de o dudakları...ne olursan ol ne yaparsan yap çekilmezsin seren..

bim de satılan muhteşem ürünler

en sevdiğim cips yani patito ruffles lezzetindedir ancak daha yağsız daha tuzsuz daha hafiftir. süpeeerrrdir..

bim de satılan muhteşem ürünler

bimin özellikle süt ürünleri gayet iyidir peynirlerini ve dost yoğurdu öğrenci evimizde severek tüketiyoruz. ayrıca her cuma gelen çok çeşitli ürünler içinde insanların kavga ettiğini görmüşlüğüm var..ucuzdur ürünleri mükemmel olmasa da iş görür. öğrenci dostudur bim.

serbest muhasebeci mali müşavir

sevgilimin mesleğidir. burdan bildiğim kadarıyla da süper bir havasının olmasının yanı sıra inanılmaz derecede streslidir. zannedildiği gibi büyük paralar kazanılmaz. genellikle cumartesileri de çalışılır dolayısı ile hemen hemen hiç bir şey için zaman bulunamaz. kısacası kazanması ayrı dert büro açıp yerleşmesi ayrı ömür boyu bu işi yapması apayrı bir derttir..