bugün

entry'ler (78)

jamshid iskanderov

Memleketim olan özbekistan'in u20 takiminda oynayan ve simdi a milli takimina yukselen gelecegi parlak yildiz adayi.

bahh tee

Azeri asıllı Rusyada doğup büyüyen şarkıcıdır. Daha çok rap tarzında şarkıları vardır. Rusça anlamasanızda dinlemenizi tavsiye ettiiğim şarkıcıdır. http://www.youtube.com/watch?v=T7faHS-zL3Y

atletico madrid in burak yılmaz ı istemesi

Galatasaray a iyi bir para kazandıracak bir transferdir eğer gerçekleşirse.

aynı anda iki kız sevmek

acaba omu bumu, acaba ne yapsam diyerek düşünene kadar o iki kızın sana tekmeyi basmasıyla sonuçlanan bir durumdur.

adil ahmedov

özbek asıllı orta sahada top koşturan futbolcudur. gerçek adı Odil ahmedov dur.

christian vieri

çok az maçını hatırladığım ama adını duyunca bile tüylerimin diken gibi olmasını sağlayan futbolcudur.

hayatın insana öğrettiği gerçekler

bir kızı görüpte aa ne hoş galiba hoşlanıyorum ondan demiceksin. Hele hele sana bir iki yanaşır da cilve yapıyo sanıp mal gibi gidip senden hoşlanıyorum demiceksin kıza.

i am playr

bugün itibariyle bir arkadaşımdan özenip başladığım oyun. Bakalım neler olacak.

enelhak

bir galatasaray manyağıdır, kaçak sigara kullanır ve onuncu nesil yazardır hoşgeldin.

yazarların olmassa olmaz dediği futbolcusu

Kimilerinin PES , kimilerinin Fifa kimilerinde FM de bu oyuncusuz takım kurmam dediği futbolcudur.

Robert Lewandowski
M. Gotze

yazarların telefondan attığı son mesaj

arzimiydi. özbekçede. (bkz: özbekçe)

şirince köyüne rezervasyon yaptıran ünlüler

ajdar ında orda olmasi beklebiyor. allah ordakilere akıl fikir versin.

16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

2 gün sonra gerçekleşecek olan derbi maçıdır. şimdiden tüm iddaacılara başarılar diliyorum.

sözlük yazarlarının uğraştığı sporlar

AÜ SBF Voleybol takımında pasör. (bkz: pasör)

nike ın formalarının adidas tan güzel olması

tammmamen yalandır. her firmanın kendine özgü tasarımları vardır. şahsen kappa veya joma nında bazı formalarını beğenirim.

trt nin 2013 eurovision a katılmama kararı

bugünlerde duyduğum en sevindirici haberlerden biridir. artık bundan sonra türkiyede asya ya yani geldiği topraklara yönelerek illaki bir şarkı yarışması yapıcam diyorsa Asyavizyon yapılması gerekir.

iddaa nın gs ye 1 75 fb ye 3 20 oran vermesi

takımların son durumlarına bakıldığında olması gereken orandır. tek maç ise handikaplı Gs oynanır la.

anlamlı serdar ortaç sözleri

Karabiberim vur kadehlere
Hadi içelim, içelim her gece
Zevki sefa doldu gönlüme
Hadi içelim acıların yerine...

profesör olma şartı

öğrencilere eziyet etmeyi bilmek, yeri geldiğinde kendi odana gelen öğrencileri takmamayı bilmektir.

matrax

halen devam etmekte olan özellikle radyonun sokağa taşınmasını amaçlayan radyo programıdır.
bi ara televizyon programı olarak yapmaya başladı Zeki Kayahan Çoşkun ama tutturamadı.