bugün

entry'ler (8)

askerlerimiz çatışırken kadıköy de içen kız

Aklı başında olan kızdır. Tayyiban silahlı kuvvetleri gibi çöllerde çekirge kovalamak yerine Kadıköy'de buz gibi bira içiyordur.

istanbul da musluklardan su yerine rakı akması

Siyasal islamcı muhafazakârlar tarafından şişelenecektir. Daha sonrasında da aynı kişiler tarafından din elden gidiyeah denilerek barajlar yikilacaktır. Sonraki adımı biliyorsunuz, şişeledikleri rakıları yüksek fiyatla satacaklar. Yani boşuna hayal kurmayın, büyük bir kabusa dönüşür.

namaz kılan türk ordusu

Şeytan Taşlayan versiyonunu da beklediğim ordudur. Çacukken hacıların şeytan taşkarken birbirlerini öldürdükleri haberleri vardı televizyonda. Annem ağlıyordu cennete gittiler diyerek. Ben de haberdeki hacılara baktım bunları ben de görsem şeytan zannederdim birbirlerini taşlamışlardır dedim. Babam güldü annem kızdı. Türk ordusu değil Tayyiban ordusudur.

seksi olmaya çalışan türbanlı kara balinası

Tayyiban terör örgütü mensubu bir badem bıyımlının kızıdır, sevgilisidir, nişanlısıdır, annesidir, kardeşidir. Erkek olsa badem bıyık bırakacak olan balinadır.

hdpliler pkklıdır mantığındaki dalyarak

Dalyarak olmayan aklı başında bir insandır. Nasıl ki Fetö ve diğer cemaatlerle AKP'yi ayırmak mümkün değilse, HDP ile PKK'yı da birbirinden ayıramazsınız.

kürdistan kurulsun

Türkiye'deki Kürtler'in yüzde doksanından daha fazlasının isteğidir. Bazı cahiller çıkıp Kürtler devlet istemiyor diyorlar. Bunu bir de Kürtlere sorsanıza bakalım. Hadi yapın bir referandum.

memem yok itirafı

itirafı yapan kişinin kuş, balık ya da sürüngen olması ihtimali çok yüksektir. Bir insanın yapamayacağı itiraftır.

24 şubat 2020 10 asker şehit oldu iddiası

Türkiye'de haber alma hakkı gibi bir hak olmadığı için doğru olup olmadığını öğrenemeyeceğimiz iddiadır. Bazı hesaplar Amerikan araçları fotoğrafları paylaşıp bunlar yalan bizim ordumuz bunları kullanmıyor diye karşı propaganda yapıyor. Bazı video ve fotoğraflar ise Türkiye'ye ait araçları içeriyor. Libya ordusu Türkler'in gemisini vurduk dedikten bir kaç gün sonra elemanın biri çıkıp "Libya'da birkaç şehit var" açıklaması yaptı. Türkiye Cumhuriyeti gitti yerine Tayyiban Cumhuriyeti geldi. Siz buna müstehaksınız. Tayyiban silahlı kuvvetleri de aynı diktatör filmindeki Ortadoğu ordusuna benziyor. Tayyiban Silahlı kuvvetleri'nin Libya'ya gittiği yönünde bir açıklama yapılmamışken Libya'da nasıl zayiat veriliyor?