bugün

sevdiği entry'ler

anın görüntüsü

Tuzla ve adalardan bir kuble.

görsel

stanley kubrick

görsel

kasiyer kızın eline dokunmak

heycanlandırır.

görsel

hiç sevmediğiniz biriyle karşılaşmak

görsel

hiç sevmediğiniz biriyle karşılaşmak

önceden farkedilirse yolu değiştirerek kurtulabilecek durum.

eskihisar

yalova topçular'a feribotların kalktığı, marmara denizi kıyısında, gebze'ye bağlı olmasına rağmen darıca'ya daha yakın olan sahil kasabası. istanbul'dan güneye inenlerin uğrak yeri.

görsel

izmir

görsel

üst kattan gelen ohh ohh sesleri

yine başladılar amk, camı da kapatmıyorlar. yanımda yapsalar daha az ses çıkar...

hayatın herkesi bir yere fırlatması

yaş 30lara geldiğinde farkedilen,üzücü olan durumdur.

durup durup '' lan niye böyle oldu,neden koptuk'' gibi özlem içeren cümleler kurulur.

namazını kılıp tekrar mezara giren ölü

Ben de gördüm, doğru söylüyor...

namazını kılıp tekrar mezara giren ölü

sakallı bir abinin anlattığı ilginç anektod.

scooby doo

Şerefli bi köpektir.
Bahsi geçen dangalak itlerin alayı, şerefsizdir. Köpoğlu köpekler sizi.

tek başına tatile çıkmak

sorun çıkaran insanlar olmadan, kimseye bağımlı olmadan tatile çıkmaktır. severim.

lozan ın 101 inci yılı

Reis lozan'ı incelettiriyorum demişti. Halen öööyle kaldı gitti o beyan, 2-3 yıl oldu... ne oldu acaba "inceleme sonucu?"

hiç koparmadan 20 cm sıçmak

20 cm'den çok kalınlık endişe verici.
bir göt o kadar nasıl genişleyebilir.

battlefield 1 dağ evi 19 luk çıtır hatun ve tekila

Muhteşem dörtlüdür.

ölüler evinden anılar

okuduğum en ağır eser.

dostoyevski bu eserinde okuyucuyu sibirya'nın ortasında bulunan bir hapishaneye götürüyor. okuyucu, adeta gerçek bir mahkum gibi, hapishanenin manevi ağırlığını ilk başlarda doğrudan hissetmiyor fakat dostoyevski sizi öyle ilmek ilmek işliyor ki, siz de birkaç sayfa sonra mahkumlardan biri haline geliyorsunuz. hapishanenin rutin hayatına adapte oluyor; fiziken kitap okuyan biri olsanız da, ruhen hapishanenin duvarları arasında olduğunuzu hissediyorsunuz. her bir mahkumun kendine has hikayesi, bu "ölüler evinde" hayata dair canlı kalan tek şey oluyor sizin için. medeniyetten binlerce kilometre uzakta, demir parmaklıkların arkasında delirmemek adına insanların ne ritüeller icat ettiğini ve en önemlisi, insanoğlunun her şarta uyum sağlamak konusundaki cambazlığını dostoyevski ustalıkla aktarıyor.

yaz gelmesiyle beraber vücudun yapış yapış olması

lüzumlu lüzumsuz yerlerde duş almaktan bıktım resmen..

gece uyku arasında kalkıp, karanlıkta duş alıp, direkt yatağa gidiyor ve uykuma kaldığım yerden devam ediyorum.

yarın izmir e gidecek olmak

içimde bir heyecan uyandıran durum.

şu an üzerinizde ne var

Teknede, rihanna’ nın sırtına güneş kremi sürerken şort mayo var.