bugün

sevdiği entry'ler

arkadaşlar kalktı

tokatla indir.

gina carano

sağolsun bu moralsiz gecemde yine güldürdü beni. seni seviyorum adamım.

görükle ye günübirlik gelen tipler

Ne aradıkları belli de 4 erkek, ne bulmayı umuyorlar acaba?
ilginç tipler. Herhalde 4 kız gelecek ve diyecek ki hadi grup yapalım.

Her zaman tek olmak daha avantajlıdır.
En fazla duruma göre ayrılabileceğiniz iki arkadaş..

görükle ye günübirlik gelen tipler

bu tiplere mi kızsam bu tiplere yüz veren üniversiteli kızlara mı kızsam ? bilemiyorum.
zaten motorcuların ve atarlı giderli tiplerin turlaması yeterince sinir bozuyor. bir de bunlar mekanları dolaşıp garson kızlara yazıyorlar. en beteri de bu tiplere yakınlaşan hatta arabalarına binen garson kızların olması... yani, diyecek bir şey bulamıyorum. masada pahalı sigara ve araba anahtarı için dört genconun oturduğu masayla uzun uzun konuşan üniversiteli garson kız gördüm. içim acıdı lan.
sinir eden tipler. etmeye de devam edecekler.

mısır piramitleri nde bir gece geçirmek

napolyonun yaptığı eylemdir. Napolyon ertesi gün piramitlerin içinden yüzü bembeyaz şekilde çıkmış. ona içeride neler gördüğünü sormuşlar fakat anlatmamış. ölüm döşeğindeyken tekrar sormuşlar ama Napolyon anlatsam neye yarar diyip ölmüş.

gecenin korkunç fotoğrafı

görsel

ctrlx ile adana sokaklarında gece vakti gezmek

Bu sıcaklarda kendisinin zarif ayaklarını görmeye de vesile olabilir.

bici bici Adana'ya özgüdür. Özgürde kanalın ordaki bici biciyi tavsiye ederim.

belalım yok. çılgınlık arayan gelsin gündüz muzlu süt gece efes benden olsun. akşam da kebap. lunaparkda da dönme dolaba bineriz

amerikan film klişeleri

(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)

uludağ sözlük erkekleri

şu anda gina carano ile birlikte pablo picasso' nun guernica adlı başyapıtını konuşurken sıcak şarap içen ve puro tüttürürken italyan el işi yapımı takım elbiseleriyle oturan elit yazarlardır. sadece kendilerinin katılabildiği bir fikir ve şarap tatma kulüpleri vardır. herkes giremez.

komşudan gelen kusma sesi

Sakso vakası da olabilir.

üç kızın kamp macerası

gülüp eğlenerek kamp ateşi çevresinde kahkaha atarlarken, kendilerini izleyen bir psikopatın bakışlarından haberlerinin olmadığı maceradır. sonra da olaylar gelişir. en son sahnede, kızlardan biri, elinde bir dalla, kanlar içinde çevresine bakmakta ve gün ağırmaktadır. derken arkadan bir ses gelir.

arkadaşlar sizce bu bana yakışır mı

görsel

kalabalık otobüste yankesici varmış gibi hissetmek

kalabalık otobüsteki fortçu tedirginliğinin yanında daha az tedirginlik veren durumdur.

kısa hikayeler

Ay ışığına yaslanmış ağır ağır yürürken duraksadı. Bir sigara yaktı. Anılarını yaktı , düşlerini de. Sonra hızlandı adımları. Kendine yetişmeye çalışan gölgesinde gördü benliğini. Siyah elmalar var mıydı gerçekten. Bunu sonra düşünecekti. Beyaz kar örtüsü üzerine her basışında içinden bir şeyler eksiliyordu sanki. Hafifledi. Karın neden beyaz gözüktüğünü de sonra düşünecekti. Uçurumun kıyısına geldiğinde boşluğa bir adım daha attı. Gölgesi uçurumun kıyısında kaldı. Artık hiçbir şey düşünemezdi.

sözlükte kendinize yakın hissettiğiniz kişiler

gina carano, bez bebek nana, bi derdim var, psiko bal porsugu, gizli samyel, usualsuspects - en uzun süredir tanıdığım -, moonlight sonata, kuresel ikinma, nervio, magicovento, nihavend longa, para bok huzur yok ilk akla gelenlerdir.

yorgunluk

ikiye ayrılır: ruhen ve bedenen yorgunluk.
Bedenen yorgunluk geçer de ruhen yorgunluk bir ömür boyu geçmeyebilir.

Ruhen yorgunluğun kaynağını bulup kökünden kesince insan rahatlıyor. Problemin sebebinini öğrendikten sonra onarması aylar da sürebilir, anında da olabilir. Kaynağa bağlı orası.

Yorgun olmayın, arkadaşlar. Enerjik enerjik takılalım hepimiz. Swh.

varoş mahalleye lüks bir araba ile girmek

görsel
bakın bu araba lüks değil..
yer de esenyurt, orta şekerli..

hakiki varoş mahalleye lüks araçla giren adamın jantını değil, lastiğini değil, arabasını değil, böbreklerini çalarlar..

gina carano ölçülülüğü

gina carano' nun hem ciddiyette hem şamatada ölçüyü tutturmasıyla tam isabet sağlayarak hayran bıraktığı ölçülü olma biçimi. tebrikler !