bugün

entry'ler (54)

squat yapan türk kızı

Samimiyetsiz Türk kızıdır bana kalırsa abi sen Türk'sün ne işin var squatla falan.

sevdiğin kadar sevilirsin

Sevdiğin kadar sikilirsinin kibarca söylenmesi. Kimse sevdiği kadar sevilmez arkadaş sen karşındaki insana ne kadar çok değer verirsen o sana o kadar az değer verir bu ezelden beri böyledir.

sözlük yazarlarının mal varlıkları

5 gram altın, bir tane diz üstü bilgisayar(yarı pert), bir tane samsung galaxy note 3 cep telefonu. Tüm mal varlığım bu.

evli olan erkeğe bile bile yazan bayan

Birde o yazan kadın erkeğin eşinden daha güzel ve alımlı bir kadınsa al işte sana yıkıldı yine bir aile.

gezicilerin kedi yemesi

Gezicilerin satanist olduğu gerçeğidir. Hatta adamlar kendilerine özel kesimhane bile açmışlar seri ve çoklu kesim yapabilmek için ve bu satanist tavırlarının da sırf AKP'ye ait kedi örgütünün seçim esnasında trafolara girip elektrikleri kesmemesi için var olduğu da dedikodular arasındadır. Kedi Gezi Parkı'nda yenir.

x kartınız var mı

Bu sorudan sonra da "x kartını edinmek ister misiniz" tarzında bir soru gelmesi muhtemeldir. "istemiyorum işte kardeşim kartım da yok olmasını da istemiyorum" demek geliyor insanın içinden.

nefret edilen durumlar

Bir bayanla gittiğim ilk görüşmede terlemek ve tshirtümde ter lekesi çıkması.

çekiçle adam dövmek

insanlık dışı olan durumdur. Abicim insan insana çekiçle vurur mu ya yazıktır günahtır.

ketçaplı ruffles vs pringles

Kesinlikle pringles'ın alacağı karşılaştırma. Hiçbir cips çeşidi pringlesla boy ölçüşemez.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Yüzyüzeyken Konuşuruz-Onbeş Dk.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

zalahani: eski uyuşturucu kaçakçısı ve mafya-şimdilerin iş adamı

burak yılmaz

Bir türlü ısınamadığım futbolcu olur kendileri. Alt yapıda oynayan oyuncuların bile atabileceği golleri kaçırma kapasitesine sahiptir bu oyuncu. Bu sene yine çok saç baş yoldurtacak gibi bize. Birde utanmadan hazırlık maçında gol kaçırsam ne olacak gibi bir diyaloğu var insanı çıldırtacak seviyede. Sen Galatasaray'ın oyuncususun aslanım hazırlık maçında da atacaksın antrenmanda da atacaksın ligde de atacaksın kupa da atacaksın o golleri bu iş bu kadar basit yoldan geçen herkes giyemez o formayı

emre çolak

Aslında iyi topçu ama yazık ediyor kendine Türkiye'de bak Arda'ya gitti ispanya'da geliştirdi kendini on numara top oynuyor artık. Emre için de geç değil bir an önce gidip kurtarması gerekiyor kendini.

league of legends

Dota tarzında bir online oyun diye biliyorum çevremde oynayan çokça arkadaşım var fakat ben hala başlayamadım oynamaya zaten online oyunlarla aram pek iyi değildir ama baskılara dayanamayıp yakında başlayabilirim.

172 cm boyundaki türk erkeği

Vay arkadaş sanarsın herkesin 1.80-1.90 boyu var nedir bu kısa boylu insanları ezme çabası anlamadım gitti. Olabilir yani 1.70 boyu olanlar da insan 2.00 olanlar da insan yani önemli olan vücut ya da boy değil arkadaşlar beyin bunu da unutmamak gerekir.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

Bir türlü vermeyen eski sevgilime senin ki altından mı diye sormak istedim ama diyemedim ya la.

10000 liraya oyunuzu satar mısınız

10000 liraya oyunu satan adam aynı zamanda aynı paraya şerefini de satan adamdır ve malesef ülkemiz bu şeref yoksunu insanlar yüzünden bu haldedir.

otomatik vites kullanıp şoförüm diyen erkek

Ne manuel araba kullananlar iyi bir şofördür diyebiliriz ne de otomatik kullananlar kötü şoför diyebiliriz ama otomatik vites kullanan kesinlikle akıllı adamdır. Manuel araba kullanmak bir süre sonra perişan ediyor adamı hele ki istanbul trafiğinde.

laptop alacaklara tavsiyeler

Tavsiye değil de bir uyarıda bulunabilirim Casper'den uzak durun arkadaş pişman ediyor adamı.

beşiktaş ın arsenal i elemesi

Zor olan fakat imkansız olmayan durumdur. Avrupa'da Türk takımlarımızı her zaman desteklemeliyiz. Bu maçlarda da Beşiktaş ruhunu ortaya koyarak mücadele ederse Arsenal'i elemese bile çok zorlayabilir. Haydi Beşiktaş büyük başkan Süleyman Seba için kazan bu maçları.