bugün

entry'ler (34)

fransa

Dilini öğrenmeye çok heveslendiğim bir ülke. Fransızca ya bu ilgimin oluşmasının sebebi keny arkana .

sikildim

Eğer biriyle telefonda chat yapıyorsan ve telefonunda ı harfi yoksa sikildim şeklinde bir sözcük gönderirsin. Ama kısalta da bilirsin skldm şeklinde.

hep aklıma takılmıştır

Satanizm nedir? Satanistler şeytana mı tapar? Tanrıya inanırlar mı? inanmıyorlarsa neden inanmıyorlar? inanıyorlarsa neden şeytana taparlar? Kendi kendime hep sorarım..

ünlü blog yazarları

Micheal Sikkofield en sevdiğim ve en biligili gördüğüm yazarlardan birisidir. Üçüncü Şahısı da es geçmemek lazım.

keny arkana nın bandasını nerede bulabilirim

Türikiye de aynısı var mıdır? Kim iki saat bastırtacak yeeaaağ :(

sözlük yazarlarının oy vereceği partiler

Geçersiz..

mustafa kemal in askerleriyiz

"Biz Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" diye bağıranlar, yarın öbür gün, olur da siz iktidara gelirseniz; ve üniversitelerde türbana karşı çıkarsanız; dindarlara zulüm ederseniz, Kürtlerin anayasal haklarını tanımazsanız; sizin de karşınızda olacağız, sizin de biber gazınıza, ordunuza, idam sehpalarınıza direneceğiz.

atv de yeni başlayacak olan doksanlar dizisi

Tırnağından saç teline kadar Seksenler den özenen dizi.

polise vazifesini yaparken serbest bırakılmalıdır

görsel Tebrikler Mustafa Kemal !

insanı en mutsuz kılan şey

Ailesinden birinin ölmesidir. Tabi bu kişiye göre değişir.

evde 5 erkek birlikte kalmak

iğrenç bir durum hele konu sexten açılırsa daha da berbatlaşır.

allah varsa afrika daki çocuklar neden aç

Sömürgecilik.. Baphomet..

sizce 19mayıs

Hiç bir önem taşımıyor. Sıradan bir gün gibi gelip geçiyor..

nohut adam fırat

Fırat, Uğur Gürsoy tarafından yaratılmış ve hâlâ Uykusuz adlı mizah dergisinde yayımlanmaya devam edilen bir karikatür kahramanıdır. Karakter gerçek hayattan örneklerle sentezlenmiştir. Genel karakter özellikle de günümüz çocuklarını andırır. Karikatürlerde yetişkinlerin sadece bacakları görünür.

türkiye de dinsiz olmak

Dışlanmaktır.

(dipnot:Müslümanım).

atatürkçülerin genelde ateist olması

Atatürk'ün dini ne bilmiyorum ama kesinlikle mason değildir. Müslüman mı onuda bilemem. Atatürk küçükken annesi onu hep mahalle mekteplerine göndermek istermiş hatta Rıza Efendi ile bunun için kavga bile etmiştir. En sonunda annesinin dediği olmuş mahalle mektebine gitmiştir.

tbmm ye sadece profesörler girmelidir

yani demek istediği "tbmmyi ateistler yönetsin"

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

Ayda zıplayarak gezerken çay içmek.

uykusuz

Bu dergi sayesinde içimde bir mizah aşkı ortaya çıkmıştır. Yine bu dergi sayesinde ilk mizah dergimi çıkarmaya adım adım gidiyorum..

konyalı olmak

Mevlana sokağından geçerken kulak zarlarınızın ''ETLEKMEK BÖREK MEVLANAAA'' diyerek patlatılan yerdir.