bugün

entry'ler (58)

tıp

Mezun olduğum.zaman saçlarımın psikolojimin ve daha birçok şeyin sağlıklı olmasını dua ettiğim sağlık okuyup kendi sağlığını yitirmekte ayrı bir ironi olan bölümüm.

muğla 75 inci yıl fen lisesi

Egoist öğretmenleri öğrencilerin dusuk bir alması için uğraşır ve bu yüzden üniversite sınavında öğrencilerine az puan gelir. Bana da az geldi. Ve artık bu sicdigimin okulunu sıkeym

trakya üniversitesi tıp fakültesi

Eğitim ve sınavları hakkında bilgisi olan paylasabilir mi.

müslüm baba

Kaçınılmaz sona gittikçe yaklastigimiz bu günlerde mutlu olmamı sağlayan yegane şey senin şarkıların Müslüm.baba keşke yıllarca daha yasasaydin.

müslaman olmayan kızları sikince sevap kazanmak

Boyle bi düşünceyi anca pislik müslümanlar düşünür.Sizleri görünce müslümanları neden sevmediğim bir kez daha aklıma geliyor igreniyorum sizlerden .

dünyadaki seks çılgınlığı

Dünya boyle boktan bi yerken yapılabilecek en güzel şey sevişmek tabi bi partnerin olmali *

mhp iktidar olacak

Dünyada tek parti MHP kalsada olmasi imkânsız.

mutlu olmanın yolları

Gamsiz olmak ayni benim gibi *

türkiye deki en iyi ilahiyatçı

Caner taslaman.

etkili sözler

Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş.

yazarların aşık olduğu insanın adı

Ne yapcaniz kimi sevdiğimi buraya yazsam da bisey degismez onun beni sevmesini saglamaz .

gecenin cümlesi

Söylemek istediğim ama soylememeye mecbur kaldigim çok şey var.

şarkı önerisi

Muslum gurses - Hangimiz sevmedik
Can gox - sorma
Can gox -yalnizim ben
Ersan erdura - çocuk gözler
ilhan irem- konusamiyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Ben o kadar korkak biriyim ki onu kaybetme korkusu beni öyle içine almis ki sevdiğimi söylemeye cesaret edemiyorum.Kendi kendime hayaller kurup kendi iç dunyamda nasil soylicegim planlarini yapiyorum ama gerçeğe dondugumde yine o korkak ben.Ah diyorum keşke cesaret etseydim en azindan olmayacak hayallere kapilmazdim.Simdi iyi mi oldu söylemedin simdi sanaen iyi arkadasimsin diyor ve sen hala susmaya devam ediyorsun.Tabi ki sende haklisin hic olmaması daha kotu en azindan yanimda, kacmiyor benden diyorsun.Ama sol yanin hep eksik kalacak onun boşluğu hic dolmayacak.Yüreğindeki yara her gecen gün büyüyecek ve dayanilmaz bir hal alacak iste o zaman dayanamayip gidip gozyaslarina boğulup soyliceksin, o da sana ben sana hic o gözle bakmadim sen benim en iyi arkadasimsin diyecek hem o uzulecek hem sen.Çok yanlis yaptin her şey için çok geç kaldin.Ne aglayip ne gulecek halin kalmayacak sadece yüreğindeki yara olacak aklinda nefes aldigin her saniye...

duyulduğunda insanı mutlu eden sesler

Yanimda olmasa bile sesi aklimdan gönlünden cikmayan kişinin sesi.

duyulduğunda insanı mutlu eden sesler

Yaninda olmasa bile sesi aklimdan gönlünden cikmayan kişinin
sesi.

90lar şarkıları

Yeliz - yalan .

gecenin şarkısı

Şebnem ferah - Sigara.

gelecek planı

Plan yapmayi, hayal kurmayi birakmak için çok ugrastim çünkü bana inadina mi anlamadim ne kurduysam tersi oldu ne istediysem olmadi kimi sevsem beni sevmedi ama bi planimi yazayim buraya ki planlarimin tersinin olduğuna kanitim olsun.Bu sene Lys sinavindan cikar cikmaz birine bazi şeyler soylicem ve sonucunda iki ihtimal var ya dunyanin en mutlu adami olcam belki de bu mutluluk omur boyu sürecek yada kotu sonuç olacak ve üzüntüden olcem bakalim ne olacak.

hayatın tek cümlelik özeti

Hayat akip gidiyor , zaman en iyi ilactir kotu akan hayatlarin.