entry'ler (34)

seninle mağarada bile yaşarım diyen kız

geri kafalıdır.

14 şubat için kiralık sevgili aramak

''sevgililer gününe özel fiyatlar''

sevgiyolu kerhanesi

sevgilim bir odun

- hay kıler, sevgilim bir odun biliyor musun?
- ayyy cidden mi, sana tek taş almadı mı yoksa?
- hayır pinokyo!
- +%'+^%&

mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız

kendi kızım olsa falakaya yatırıp 3 gün aç susuz bıracağım kızdır. namuslu bir kızın giyeceği etek ayak topuk hizasında olmalıdır ve kumaşın türü de basma pazen olmalıdır. üstünde ise yine tüm gövdeği kapatan giysi ve başında göğüs altına kadar uzanan türban olmalıdır. bunlar haricinde kıyafet giyen kızın ya da kadının, ha bu arada ben bunları * böyle keskin bıçak gibi ikiye ayırırım kız ve kadın, ahlaktan bahsetmesi imkansızdır. ha hoşuma gitmez mi mini etek dekolte bluz, gider hastasıyım hatta. ama başkası giysin kardeşim benim karım, kızım giyemez. başkası giyerse ağımızn suyunu akıta akıta, sapık sapık bakar, ailemden giyen olursa ağzına sıçarım.

bir bucuk adana siparis eden guzel kiz

anal seks yapılmaması gereken kızdır. ha normal seks yapalım o zaman dersen başlık uymaz. kız diyor bilader. okumadan etmeden...

arabasını satan sevgiliden ayrılan kız

sevgilinin: ''arabayı sattım seni de satarım ulen!'' demesinden korkan kızdır.

dünyanın en güzel entry si

bu entry'dir.

komünist kızın converse giymesi

fakir komunistir. komşunun verdiği ayakkabıdır o. napsın yani yalın ayak mı dolaşsın?

flying nimbus

sanılanın aksine süpürge değildir. dragon ball çizgi dizisindeki son goku nun bulutudur.

lost izledikten sonra olanlar

- 20 dakika sonra kan basıncı ve nabız normale döner.
- 8 saat sonra vücudunuz kendi kendini tamire başlar,
karbon monoksit düzeyi düşerken oksijen seviyesi normale
yükselir.
- 24 saat sonra karbon monoksit vücudunuzdan tamamen
atılır. Akciğeriniz dumanın* neden olduğu mukusu
temizleye başlar. Kalp krizi geçirme şansı azalır.
- 48 saat sonra tat ve koku hissinizde artış kaydedilir.
Vücudunuzdaki nikotin tamamen temizlenir.
- 72 saat sonra akciğer kapasitesi artar ve solunum daha
kolay hale gelir.
- 2 hafta-3 ay sonra dolaşım düzelir, yürüme rahat hale
gelir ve akciğer fonksiyonları %30 artar.

en son ne zaman cumaya gittin

ülkemizde sorulması gittikçe sıklaşan soru. sana ne lan örümcek beyinli, sen önce benim allah'a inannıp inanmadığımı sor bari. nerden biliyorsun inandığımı da sorma cüretini gösteriyorsun? benim inancım bana.

radlight

fazla yer kaplamaması en önemli özelliği olan divx, dvd, vcd ve birçok diğer film formatlarını oynatabilen program.

servis camından tüküren öğrenci

bi sonraki aşama için:

(bkz: okul penceresinden sıçan öğrenci)

film replikleriyle konuşmak

+ : serhat ı biliyo musun?
- : serhat?
+ : hani saçları büyük olan.
- : !'^+'+

(bkz: vizontele tuuba)

ucyol

izmir de eve çıkmak için en stratejik yerdir. ege üniversitesi'ndeyseniz metroyla çok rahat gidip gelebilir ve bornova'da oturup diğer çoğu mekanlara uzak kalmaktan kaçınmış olursunuz.

eğer deu* da okuyorsanız, okula en fazla 45 dakikada gidebilir, bornova mekanlarına, alsancak, konak, balçova gibi merkezi yerlere çok rahat gidebilirsiniz.

fil pizza

bir ya da bir kaç kez gitmiş olmama rağmen her gidişim de mutlaka üçer,dörder tane travesti gördüğüm yer. benim için bir ilk, aynı mekanda travestiyle yemek yemek. demek ki böyle şeyler de oluyormuş, onlar da pizza yiyormuş.

cep telefonunun ilk ciktigi yillar

kas yapılan, bel büken, cep delen yıllardı. o kadar ağırdı ki cep telefonları.ama biz farkında değildik o kadar ağır olduğunun ilk kez çıkmış büyülenmişiz ağırlığına mı bakacağız yani. sonra daha yeni modeller çıktı da anladık. hey gidi günler, şimdi çocuk olmak vardı.

bebek taklidi yapan kızlar

zeka seviyelerini fiziksel seviyeleriyle aynı yapmaya çalışan kızlarıdr. evde gizli gizli altlarını değiştirir bunlar. muhtemelen çocuklukları kötü geçmiştir ve tekrar bebek olup her şeye en baştan başlamak istemektedirler.

unlu birinin olum haberi

onu daha da ünlü yapacak olan üzücü olaydır. tarihte bir çok örenkleri vardır öldükten sonra eseri çok satan* ya da yaptığı iş daha çok konuşulan. bu daha da üzücüdür kanımca, neden kıymeti bilinmiyor ki ölmeden?

kirlarda nese icinde sevisecegin gunler yakindir

yüzüklerin efendisinde gandalf'ın söylediği fakat daha sonra çıkarılmış sahne repliği.