bugün

entry'ler (221)

gitmek mi zor kalmak mı

https://www.youtube.com/watch?v=3LEeP8mq1Y8
Zeki Müren dinleyelim o halde

emmanuel emenike

Akıllara Ibrahim Tatlıses'in tweetini getirmiştir.
"emenike tebrikike"

bir kitap cafe açsanız ismi ne olurdu

Kitap cafe olurdu. Bazen düz olmak lazım.

yazarlara göre tekrarı dahi izlenecek filmler

Braveheart.
The notebook.

sözlük yazarlarının en sevmediği huyları

Takıntılı ve gereksiz hırslı olmak. Hırsım hep bi tarafımda patladı ama hala ısrarla aynı şeyler oluyor. Artık ayıp ama!

okulda öğrenilmiş en unutulmaz bilgi

Okulda öğrendiklerimizin hiçbir işe yaramadığı. Devlete atanan ve sınıfa gelip oturarak öğretmenlik yaptığını zannedenler sürekli gerek alan bilgisi gerekse sınıf hakimiyeti konusunda sınavlara tabii tutulmalıdır. Aksi devam ederse okulların zaman kaybı olduğu gün geçtikçe daha fazla fark ediledecektir.

alkol almayanlara öneriler

Bi kereden bişey olmaz bro.

üniversiteye araba ile gitmenin verdiği hava

Havadan ziyade rahatlıktır. Eğer sizler de fışkiyecinin gazabına uğradıysanız beni çok daha iyi anlarsınız.
(bkz: hacettepe üniversitesi beytepe kampüsü)

koca sınıfta sadece 4 kız olması

(bkz: mühendislik nedir)

öfke dolu rap sözleri

Ma mamını mamını mamını mamını swh.

ankara

Winter is coming...

otobüste kitap okuyan insan

Boş geçen vakti güzel bir şekilde doldurmaktadır. Söz konusu mekan uzun yol otobüsü ise film de izlenebilir fakat kitap okumayla aynı hazzı verebilir mi? Orası muamma.

ankara

24 saat sonra uğruna yollara düşeceğim şehir. Garip bi duygu ankara'da okumak. Tatil bitse de gitsem dersin ama bi tarafın istemez. Ankara sınırında olmadığın zaman özlemezsin gri şehri ama geri geldiğinde artık evin orasıymış gibi hissedersin, hoş bir ait oluş yaşarsın. Fakat yine de şunu unutmamak gerekir; "ankara' da ya okunur ya aşık olunur." yalnız çekilmez bu şehir.

kıçından bok çıkarıp yiyen erkek

Söz konusu olan kendi kıçı ise madde döngüsü yaratmakta, benden gelen bana gitmeli diye düşünmektedir. Hemen yargılamayın, tasarrufludur. Hiçbir şeyi boşa harcamaz.

tanrı ya sorulacak tek soru

Are you okey?

tanrı ateist mi sorunsalı

Ya ateisttir ya egoist. "Tanrı çok iyi" yorumundan hareket edecek olursak iyi varlıkların egoist olmayacaklarını düşünme ihtimalimiz var fakat tanrı kendisine ibadet edilmesini istediyse egoist de olabilir.

tüm insanların dinlediği kişinin ilk söyledikleri

Öhöm öhöömmm.

kurtaralım biz bizi bize bizden fayda var

Müziği güzel olan şarkının içerisindeki tekerleme tarzı cümle. Şarkının sözleri olmasa daha da güzel olurdu.

yatakyanindakipriz

Yeni gelmiş yazar. Hoşgelmiş.

ben bu yazıyı 10 yıl sonraki bana yazdım

Sakın zamanın sıradanlaştırdıklarından olma. Her zaman kendine saygın olmalı. Iç dünyanda hep farklı, güzel düşünceler yeşermeli. Düşüncelerini dışarı yansıtmana gerek yok. Zaten bunu yaparsan büyük ihtimalle hep açık ararlar. Insanları takma. Seni senden iyi tanıyamazlar.