bugün

işbu entry mi sözlüğün ebesine atlamak maksadıyla yazmadığımı bildirmek istiyorum. maksat bilgilendirmek olsun. gerçi hepinizin haberi vardır ama google dan arayan olursa bulabilsin. sözlük için çalışıyoruz şurda.

sesteki dalgalanmalara rağmen asla kesilmeyen ve 10 saniyeden uzun bir süre devam eden illet osuruktur. ev arkadaşından tiksinme sebebidir.

(bkz: sözlük ben bugün bi arkadaşa çok kızdım)
boşanma sebebi.
boşalma sebebi.
39 saniye ile zamanında sahip olduğum; götü yerden kesen ve inanılmaz bir mide ağrısına sebep olan osuruktur.

durumunuz normal değildir, gidip doktora görünmeniz faydalı olacaktır. hoş değildir, o mide ağrısıyla top gibi yuvarlanırsınız. yaşadım biliyorum olm, arkadaş ekolüne gerek yok.
(bkz: orkestra)
Muhtemelen dübürde hasara yol acacak olan osuruktur.c
(bkz: denizli horozu nun osurması)
(bkz: gök gürültüsü)*
5. saniyesinden sonrası hatırlanmayan osuruk çeşididir.
osuruk bittikten sonra osuranı dövme sebebi. gülme krizindeyken dövün hayvanı. hem gülsün hem ağlasın.
bok yanından gelmiştir ayrıca yapanın içinde köpek ölmüştür.
(bkz: ossururken 10 saniye kuralı)
(bkz: katotopark)
(bkz: ossurukla konuşmak)
(bkz: uzun soluklu osuruk)
(bkz: ateşle yaklaşmayınız)
süper baba'nın nakarat kısmını çalabilecek kadar uzundur. sahibi tebrik edilmelidir, ha tabi koku odayı terkettikten sonra girilip tebrik edilmelidir.
oluyo efendım oluyo salondan kalktım koltuktan kalkar kalkmaz bir osuruk başladı koridorun bitişine kadar bittim devam etti ilk önce bende şaşırdım allah allah hiç bu kadar uzun sürmezdi dedim halada devamı geldı kendı kendıme güldüm noluyoruz lan dedım koridorda 2. turu atmak için geriye döndüm ve 2.tur bitti osurukta bitti hissedilen duygu ise biraz şaşkınlık biraz heyecan biraz mutluluk.
(bkz: hücum borusu)
(bkz: sur un üflenmesi)

(bkz: mucizevi bişi)
ortamda oluşacak ufak bir kıvılcım bile felakete yol açabilir.

(bkz: göt değil gaz borusu)
bu işe gönül vermiş üşenmeden oturup zaman tutmuş kişi osuruğudur. ama dikkat poponun yanakları yırtılmasın .
bunu yapan bir goldensa osuruğunun sesinden kaçtıkça o ses onla gelir ve öyle komik oluyor ki. hem ses çıkar. hem o kaçar.
nirvanaya ulaşmanın tek yolu.
içerisinde fare ölüsü taşıyormuşçasına ortalığı saran bir kokuyla etraftakileri bayıltma tehlikesi taşıyan osuruktur..
güncel Önemli Başlıklar