bugün

entry'ler (47)

düğünde ilk dans için en nefis şarkılar

jeff buckley hallelujah.
edit:jim croce - time in a bottle.

düşüncesiz erkek olmanın yolları

yeni alınan halıya sıçmak, yeni alınan koltuk takımına işemek.

enteresan rüyalar

Bana sarılmaya çalışan bir adamı oğlancı mısın diye bağırıp öldüresiye dövüyordum ve daha sonrasında adam ağzı yüzü kanlı bir şekilde ayaklanınca tabanları yağlayıp bir kafeye giriyordum. Orada bulunan küçük çocukları tokatladıktan sonra kafe sahibi tarafından kovuluyordum. Dışarıda ise o herif beni bulup dövmeye başlıyordu.

sessiz beklenen osuruğun sesli çıkması

sessiz beklenen osuruğun bok çıkmasından daha mı iyi ortama göre tartışılır. vücudunuzun size yaptığı küçük bir sürpriz olarak düşünün.

game of thrones

kahramanlarin surekli oldugu , hayatta kalan kahraman kalinca sasirilan dizi.

sözlük yazarlarının tespitleri

ne kadar cok deger verirsen o kadar cok terk edilirsin.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

kuzuların sessizliği.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Jeff buckley - forget her.

vay amına koyim denilen anlar

lisede sıra arkadaşının sınavdan 100 alması.

ezan okunurken müziği kıs demek

(bkz: ezan okunurken tuvalete girilmez) e dayı altımamı sıçayım diyerek koşarak sıçamaya gittiğim çocukluk anımdır sonrasında büyük dayak yemişimdir.

anüs kaslarının gevşediği an

hiç beklenmedik anda olduğunda zor durumda bırakacak olaydır şarap tıpası kullanmak bir yere kadar yardımcı olabilir.

kızları patlak ve patlak değil diye ayıran gavat

kadınların insan olduğunu ve onlarnda hormonları olduğunu düşünmeyip kendisi herkezle yatmak isteyen kızlara gelince bir anda namuslu kesilen gavatlardır.
not: kendisini karısına saklayan insanları bir yere ayırmak gerekir bunlara gavat demek ayıp olur.

saç rengini durmadan değiştiren kadın

sonunda kel kalmaya mahkum kadındır.

lisede her üç kişiden birinin komünist olması

sonradan kafasına dank edip boktan sistem yerine insancı olabililir.

bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar

derste osurası gelmek.

ari barokas

reyizdir gözümde. dün gece ağzım açık izlediğim adamdır. millet batuhan diye yırtınırken ari diye bağırışımda herkes bana bakmıştı. bir gün onun gibi bas giter çalarım umarım.

11 yıl uyuyup yeni uyanan akp muhalifleri

gezi parkı eylemi polisin çadırlarımızı yaktığında bitmişti gerisi bir halkın zulme karşı ayaklanışı ve bazılarının uyanışıdır.

kötülüğün kaynağı

kötülüğün kaynağı insan değilse nedir ?

liseli kızların dolaşırken çok bağırmaları

http://inciswf.com/turkki...etectedbyhdproduction.swf bu durumu açıklar.

islam dinine terör dini diyen piç kuruları

recmi emreden bir din terör dinidir. müslümanlar her ülkede rahat yaşıyor müslüman ülkeler dışında. binlerce cami var hala dini yaşayamıyorlar. daha kendi içinde barışı sağlayamayan kendi müslüman kardeşim dediği insanı katleden insan terörist değilde nedir?