bugün

entry'ler (45)

saç uzatan erkek

sac dokulunce babasi gibi biyikta birakir nedir yani.

plajda kitap okuyan cıvık tip

ne yapsin sinavmi ceksin.

hükumetin orta afrika daki vahşete ses çıkarmaması

sarigulun.dedigi gibi o bir dunya lideri. basbakani sevmeyenler bile artik dunyadaki meselelere Karnak basmasini istiyor.yakindir efendim mudagale eder.

recep tayyip erdoğan

y neslinin degerini bilemedigi, faizden, ulusalcilik ayagindan yolunu bulanlarin istemedigi, din, vizyon, projeksiyon Mathieu olmayan findik beyinlilerin anlayamadigi lifer.

yılbaşında içki içen müslüman

her günah içki kadar sarhoşluk verseydi ortada ayık insan bulamazdınız ( Ö.Tuğrul iNANÇER) önemli olan pişman olmak dönmektir. Bir daha yapmamaktır.

yılbaşı

yılbaşına sevinmektense yıl sonuna üzülmek daha mantıklı değilmi yaw yaşlanıyoruz arkadaş herkesmi 17 yaşında.

allah varsa bu yıldızlar neden kayıyor

aptal adamdan müslüman olmaz. tosunum çok şey öğrenmen gerek.

recep tayyip erdoğan ın mısır cumhurbaşkanı olması

kuva i milliye sınırlarını korumuş olsaydık şimdi yabancı gelen topraklarimizin da başkanı olacaktı evet...

kürt ırkından hiç peygamber çıkmaması

peygamberligin milliyete göre gönderildiğini zanneden kafadan neden galatasaraylı peygamber yok veya neden hiç metalci şeyh yok gibi sorularida bekliyorum, allah akıl fikir versin.

bilen söylemez söyleyen bilmez

soylememiz bilmememizdendir susmamiz için daha çok söylememiz lazımdır efendim.

başbakanımızın bir damla gözyaşına dünyayı yakarız

kalbimiz ciz etmiştir nerde gözü yaşlı görsek inceden şevkat damarimiz kabarir samimi olduğunu düşünüyorum...

para verip konserine gidilecek şarkıcılar

mazhar alansondur efendim.

kadınların hayır diyemedikleri

oyle bişey yok ne olsa isterler.

bu akşam fenerbahçe kaç yer sorunsalı

neyin kafası nerden esti bilmiyorum ama 2 yiyip 4 atar hissiyati hasıl bünyeye.

leyla ile mecnun

acı kaybımız...

direnişçiler ölünce sevinip mısır a ağlamak

isterse fatih terim 3 5 2 ile yönetsin misiri bahane şimdiye kadar başkanının adımımı biliyorum açık net. ben şehit olan kardeşlerime bakarım ne uğruna olduklerine bakarım umarım istediklerini alirlar

kurtuluş savaşı mason projesidir iddiası

ataturk un mason kocalarının kapattığını bilmesi gereken kimse biraz okusun büyüsün kendisi.

mısır da ölenler için üzülmüyoruz

insan hayatını siyasallastiracak kadar kabaklaamis kafa ürünü söylem. kendisinden aynı igrencligi urumci, suriye, filistin, afrika icinde bekliyorum.

mısır da ölenler için üzülmüyoruz

insan hayatını siyasallastiracak kadar kabaklaamis kafa ürünü söylem. kendisinden aynı igrencligi urumci, suriye, filistin, afrika icinde bekluyorum.

ali isimli sünni olmaması

kaç kişi taniyosun cancagazim sen sen ya sunniligi bilmiyosun ya aleviliği. tersi durum var alevilerden ömer, ebubekir, osman efendilerimizle ayse annemizin ismi olmaz emi yavrum karıştırma milletin aklini