bugün

hata yapan ve ileride kel kalması muhtemel erkektir.

ben değil bi arkaşım üniversite yıllarında gaza gelip yaklaşık beline kadar uzattıydı saçlarını şuan yanları açık, 4 numara saçla dolaşıyor. yani gaza gelip uzatmayın. ok kib bye.
vurduruyordur.
(bkz: ben)

Arkadaş ortamında güzel taşağı geçilen erkektir. Saçlarınız dalgalıysa 'Ömer Çelakıl'a benziyorsun' diyen olabilir şaşırmayınız.
Kellerin kıskandığı erkektir. Bakımlı olduktan sonra her saç tipi iyidir..
yapmasındır, etmesindir. uzan saç nedir yahu. tohum atsan çimlenir cinsten.
yakışana çok yakışıyor hacı güzeldir sevilir uzatın, aferin iyi yapan erkektir.
sac dokulunce babasi gibi biyikta birakir nedir yani.
sözlükte nedense linç edilen erkektir.
bazılarına yakıştırdığım, bazılarına ise at hırsızı gibi dolaşıyorlar dediğim erkeklerdir.
Belkide uzun saç yakışıyordur. Belkide saçını uzatmayı seviyordur. Belkide uzun saçının ona hatun getireceğini düşünen ağır bi maldır. Coştum yine susuyum artık.
(bkz: ılıktır).
(bkz: gizli ibne).

doğrudur, araştırılmıştır.
6 yıl uzattıktan, bel hizasinda sarı dalgalı saçımla metalci gibi dolaşmaktan sıkılıp bugün keserek son verdiğim yaşam tarzımdı. daha yakışıklı olduğumu farkettim, hala bakışlarım yakıcı.
Adamın hasıdır...
ibne değildir. asıl homoluk saç uzatıp düzleştiren pasiflerdedir..
Saçlarını arkadan topuz yapacaksa ve biraz kemikli bir yüzü varsa çok yakışacak olan erkektir.
Sevimsiz duran erkektir. Erkek dediğin kısa saçlı olur. Evet.
görsel

Sonra kesecektir.
Kısalıktan uzunluğa olan geçiş döneminde hayvanımsıya döndüğü için yarı yolda vazgeçecektir.
Kremle geriye yatırmasam acayip kabarıyor, onun disinda güzel duruyo uzun saç.
Kardeş kusura bakma da saçın uzunluğuyla alakalı değil bunlar, sen bakımsızsın.

Saçlarını düzenli yıkayan, bakımını yapan, berberde gerekli rötuşları yaptıran ve dengeli beslenen insanlarda kepek, saç dökülmesi, kötü görüntü olmaz.
sırf üşengeçliğinden saç uzatan tanıyorum bir erkeğin saçı geriye doğru yatık uzatıyorsa yüzde doksan bakımsızdır.
Karı gibi etmektir. Karı... Erkek dediğin üç numara saçla terleyen kafa derisini görmektir...
Kadınlara özenen ibnenin tekidir. Sonrakı yıllarda cinsiyetini de değiştirir.
Hiç sevmiyorum erkek dediğin kısa saçlı olacak. Bakımlı olsun ama uzun saç bir de toplayıp arkadan bayan gibi olsun bizim gibi lütfen normal erkek traşım olun.:)