entry'ler (16)

bayramlaşma

görsel
görsel

maltepe belediye çalışanları ve belediye başkanı ali kılıç çalışanlarla bayramlaşıyor.

murad hüdavendigar

Osmanlı Devleti’nin savaş meydanlarında şehit edilen ilk ve tek padişahıdır. Kosova Meydan Muharebesi sonrası savaş meydanını gezerken bir Sırp askeri tarafından şehit edilmiştir. vefatının 628. yılında yapılan anma törenlerine Türkiyeden de birçok kişi katılmıştır. Kosovayı hiç bir zaman yalnız bırakmayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da teşrifleriyle insanları mutlu etmiş.

obezite ve obezite ile mücadele

çağımızın en büyük sıkıntılarındandır. herkesin bilgilendirilmesi farkındalığının arttırılması çok önemlidir. Osmangazi Belediyesi personellerine sağlık ile alakalı konuda belli aralıklarla eğitim vermesi konusunda çok başarılı belediyelerden biridir. Mesela bugün Osmangazi Belediyesi personellerinden Sağlık Memuru Güner Atagenç, mesai arkadaşlarına obezite, sağlıklı beslenme, öğünlerin planlanması, fiziksel aktivitenin önemi, kiloya neden olan yiyeceklerden uzak durulması gibi konular hakkında bilgi verdi.

hançerli fatma sultan medresesi

Osmanlının ilk eserlerinden biridir bu medrese. Bursa belediyesi kültürel değerlere sahip çıkıp tekrar gün yüzüne çıkarma konusunda başarılı olduğu gibi Hançerli Fatma Sultan Medresesi'ni de göz ardı etmemiş. Güzel çalışmalar yürütüyor adamlar.

pkk

Bunlar terörist sürüsünden başka bir şey değil. Ne diye hayır oyuna destek veriyorlar. Demokrası falan diyorlar. Güldürmeyin beyler bunlar ne anlar demokrasiden ? Sistemin açıklarını kullanamayacakları için hayır oyu veriyorlar.

gerdek gecesi bir türlü kalkmayan penis

sonra takmayla devam etcen zaten yada seninki travesti dönüşümlü yaparsınız.

aynı anda iki kıza seni seviyorum mesajı atmak

sayıyı artır biri tutmazsa biri tutar hesabı.

sevgilinin eski sevgilisi

Benden iyisini mi bulacak dedim bulmuş helal olsun dersiniz.

bir tl yüz kuruş eder

iki lirada iki yüz kuruş ediyor ne garip ama dimi.

seks objesi olmaktan bıktım

Öylesini zor bulursun ama sikeni çok bulursun sana hayatta başarılar.

serviste uyumak

Derse hazırlıktır. Nası olsa derste de uyuyacak o yüzden sıkıntı yok.

alternatif watsapp grup isimleri

Gönül ota kondu bok şok. ister grup ismi yap ister sokak duvarına yaz iş görür iki türlüde.

ilk buluşmada yav bu ne karizma yuh diyen bayan

Bilki o kızdan hayır gelmez uğraşma bırak o kızı.

tipsiz sıradan kendi halinde insan

Kafası rahat derdi olmayan insan en rahatı.

iq seviyesi

Ve burda şov yapıyorsun gerçekten çok zekisin.

fethullah gülen 31 çekiyor mudur sorunsalı

31 çekse kaç yazar ondan çıkan hangi karıya yarar.