bugün

entry'ler (90)

16 haziran 2019 imamoğlu yıldırım ortak yayını

imamoğlu neden vali sorusunu geçiştirdi ? Daha sonuçlar açıklanmadan Anıtkabir'e gitmeler falan.. Dün gece de boş boş vaatler o beleş şu beleş diye diye attı kendisi bile tutamadı. Binali Yıldırım dün gece itibari ile seçimi kazanmıştır. Muharrem ince vardı bir aralar yok şimdi ortalıkta aynısı Ekrem Bey'e olacak.

dün oynanan maçta fransa nın çok kötü olması

Çok abartıldı Milli Takım. Adamlar günlerinde değildi. Bir sonraki karşılaşma bu kadar rahat geçmez..

ekrem imamoğlu na bir iftira da sen at

Yeter be yeter..

mohamed salah ghaly

Ballondor'u hak etmiyor. 12 cl maçında 5 gol vasat..

fatih sultan mehmet dirilse ilk söyleyeceği söz

Chp'lileri yok edeceğim.

tottenham liverpool final maçı

tottenham'ın şampiyon olacağı maç..

kızını diri diri gömen halife

Hz.Ömer bu hareketini cahiliye zamanında gerçekleştirmiştir. Sonradan kendisi de her hatırladığında şöyle der:
''2 şey vardır aklımda birini her hatırladığımda gülerim diğerini her hatırladığımda ağlarım. Güldüğüm olay; küçükken çobanlık yapardık hayvanları dağlara çıkaracağımız zaman yanımıza helvadan yapılmış putumuzu alıp giderdik ancak acıktığımızda o taptığımız putu yerdik. Buna hep gülerim. Diğer olay ise; eskiden cahiliye döneminde kız çocuklarının toplumda hor görüldüğü dönemlerde kızımı diri diri gömmüştüm. Bu da beni kahreder.'' DEr..

türklerin kılıç zoruyla müslüman olması

islamı karalıyamıyacaksınız..

müslüman değilim türküm diyen vatandaş

Türk olmak için müslüman olmaya gerek yok. Amma yukarıda Önce Türk'üz sonra Müslümanız yazanlar gerçekten müslüman olduğunuzu mu zannediyorsunuz ? size sorsam tarihiniz atatürk, osmanlı yok metehan falan.. türkçülük yapmyın be...

madem allah yok bizi kusursız şekilde kim yarattı

muz yemeden yaşayamayan maymunlar gardeşim....

selahadin demirtaş ve leonardo dicaprio benzerliği

Tek benzerlikleri ikisininde Allah tarafından yaratılmış olmasıdır.

ekrem imamoğlu na bir iftira da sen at

soyadı imamoğlu olan ekrem imamlık yapmıyor yazıklar olsun..!

iftara gelen berat albayrak ı iplemeyen ev sahibi

SiLiVRi'yE YaLLaH!

bayramda ziyaret edilecek akrabanın olmaması

benim için sıradan bir gün. sadece pes oynamaya giderim.

hiç hasta olan doktora denk gelmemek

hiç denk gelmedim. çünkü etrafımda doktor yok..

amerikan dizileri vs ingiliz dizileri

ikisinde de konuşulan dil ingilizce..

atatürk vs fatih sultan mehmet

Fatih elbette. Çağ kapatıp yeni bir çağ açmıştır. Bizans'ı yok etmiştir. Topu icat etmiştir. Daha neler yapmamıştır ki.. Ama tabiki Atatürk'ün yaptıklarını da göz ardı edemeyiz. Yinede Fatih Sultan Mehmet Han, diğer türk liderleri ile kıyaslanmamalıdır..

sultan 2 abdulhamid

Türk tarihinin en iyi hakanlarından..

mahmud şevket paşa

Sultan Abdulhamid Han Hazretlerini tahttan indirip Osmanlı'nın yıkılmasında rol oynamış insan..

enver paşa

Vatanseverdi ancak zeki değildi..