bugün

entry'ler (42)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

the last shadow puppets - miracle aligner'dır.

Edit: şahsen.

megan fox ile sevişmek

Beyim yapsa tebrik edeceğim, aslan aslaaan diyerek sırtına vuracağım hadise

çok severken bırakmak zorunda kalmak

külliyen yalandır. severken bırakabilir misin oğlum lan? düşünsene? öyle kolay mı o işler?

edit: pardon ilk entry'ye bakmadan yazdım sinirlendim bi' an. karşı taraf istediyse mecbur bırakmış gibi davranıyor insan. içinde bitmiyor ama karşıda bitmişse bi anlam da ifade etmiyor senin içinde ne kadar uzun süre bitiremediğin.
ama çok seviyorum diyip ayrılmayı isteyen taraf olmak net şımarıklık, yalancılık falan. ne yapar eder her engeli aşarsın. gerçi ben aştım da ne oldu. :ikinoktaüstüstebüyükd:

en üstün burç

Yarrak burcu. Evet eski sevgilimin adı burcu olduğu için yazdım sırf sinirden.

2 temmuz 2017 yeni sigara zamları

Fiyatları allahuekber dağının zirvesine taşımıştır. Çiğ tütün alıp çiğneme fikrini tekrar gündeme getirmiş, ayrıca derin kederlere gark etmiştir. Allah belasını versindir. Nokta.

how i met your mother

Friends izlemeden önce izlenmesi önerilendir. Friendsten sonra izlerseniz fazla benzerlik olması gerekçesiyle soğuyorsunuz diziden. Bence her ikisi de ayrı ayrı güzel. Bağdaştırmamaya çalışınız.

bir saniye susmayan misafir çocuğu

orospu evladıdır.

dikkat: anlık sinirle yazılmış entrydir bir süre sonra kendini imha edecektir.

taijin kyofusho

Bir the evpatoria report eseri. Bitişi, hiçliği bu kadar güçlü ve doğru hissettirebilen başka bir sanat eseriyle karşılaşmadım ve karşılaşacağımı da düşünmüyorum. Aynı anda ölümün hem hüzünlü hem de huzurlu yanını sunuyor size. Karanlıkta gözlerinizi kapatıp dinlemenizi öneririm. Kendi son dakikalarınızmış gibi, yaşadığınız iyi kötü her şeyi, hayatınıza iyi ya da kötü dokunabilmiş olan herkesi gözünüzün önünden geçirerek.

Yolumu kesiştirene bin teşekkür.

aydilgenin köyden indim şehre olması

Tartışmaya kapalı bir gerçektir. Evet.

9 yaşındaki kızın kafasına parke taşıyla vuran oç

başlıktaki yakıştırmayı sonuna kadar hak eden mahluk. insan demeye bin şahit ister. özellikle kadın ve çocuklara yönelik şiddet ve taciz olaylarının cezasız kalması bu ve bunun gibilere cesaret vermek değil de nedir? hangi yasaya dayanarak serbest bıraktı bilmiyorum ama, bunu cezasız bırakan hakimin de bundan farklı olmadığı kesin.

edit: yok ya böyle hırsımı alamıyorum.
zihniyetini zürriyetini siktiğimin orospu çocuğu seni.

Edit 2: evet böyle daha iyi oldu.

çocuklar duymasın selami

Vurduruyor olması muhtemeldir.

tiner in zararları

Dozunda kullanıldığında hiçbir şey zararlı değildir oyna devam.

türk pop tarihinin en iyi şarkısı

Hiç şüphesiz tarkan'ın ölürüm sana adlı şaheseridir. Daha iyisi yapılmamış ve yapılamayacaktır. Nokta.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Why do we fall. Ben neden forum gibi takılıyorum burda ya.

sözlük yazarlarının 1 ay ömrü kalsa yapacakları

Meth pişirmek.

far from any road

Çok sevdiğim bir şarkı olmakla birlikte bundan sonra nick6'mdır. Şarkı devri bitti bundan sonra bu başlığa şarkı hakkında entry gireni yaşadığına pişman ederim.

(bkz: edemedi)

kültür sanat tartışması için en uygun yer

esenler otogar. daha uygun bir yer düşünülemez. aksini iddia eden cumartesi günü saat 20:00'da esenler otogara gelsin kültür sanat tartışalım.

evli olduğu halde başka bir erkekle sevişen kadın

Evli olduğu halde başka bir kadınla sevişen erkekten farksızdır.

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

1- olsun ona da şükür
2- üç ay tatil oh beleş
3- ataması var mı onun yeaa eheh.

roma imparatorluğu

Her ne kadar buna indirgemek saçma olsa da bilgi sıçayım biraz.

Normalde işlenmemiş olan uluslararası ticaret yollarına taş döşeyen imparatorluktur.
(bkz: yol medeniyettir)