bugün

ortalık manyak dolu şerefsizim.
Şimdi bu adamı yakalayıp komaya sokana kadar dövsem beni içeri tıkarlar.
ya amk çop kutusuna tekme atsam kamu malına zarar vermekten hapse girer ilk duruşmaya kadar 9 ay hapis yatarım yeminle bu herifler taciz, kasten saldırı, yaralama, özel yaşam ihlali her bok var serbest.
nasıl serbest kalabiliyor hayret birşey. be orospunun çocuğu ufacık çocuğun kafasına taşla vurucak kadar nasıl şerefsiz olabiliyorsun ki sen. ne yapmış olabilir o çocuk sana. vicdanını sikeyim.
Yuhh amk ya. Bu savcılar davaya bakarken ne içiyorlar acaba.
bu çocuğun ailesi öncelikle türkiye'de hukukun olmadığını kavramalı. ardından gidip kendi adaletlerini kendileri sağlamalıdır.

gördüğünüz gibi cinayete teşebbüs een bu orrospu çocuğu serbest bırakılmış. kendi çocuklarına bir şey olsa dünyayı yıkacak olan bu savcılar ve yandaşlar başkalarının çocuklarına olduğunda ise hiçbir şey yapmıyorlar. topunuzun amınakoyyim.
2 eleştiri yaptı diye insanları tutuklayan ama böyle orospu çocuklarının aramızda gezinmesine izin veren çarpık yargı anlayışını göstermiş rezil olay.

sağlıklı biri değil. belli. durup dururken bir çocuğa saldırmak nedir lan?
Sıra sende Samsun. Psikopatlığının hakkını ver de sil şu oç dünyadan. Adalet halkın elinden olacak bu gidişle her konuda.
polis arabasına vurmuştum bile isteye.. polis sırf keyfi sebepten yolu kapatıyor diye yapmıştım bunu. indim bekledim. kamu malına bilerek zarar vermekten dolayı 1 gün nezarette yapıp mahkemeye çıkıp para cezasına çarptırılmıştım. bu orospu çocuğunu nasıl serbest bırakıyorlar onu merak ediyorum. Polis arabasının kapısı daha mı kıymetli bre şerefsiz evlatları?
Adam kesinlikle normal değil once kizlari süzüyor gozune kestirdiği kizin bi tanesine de taşi indiriyo.
Kizin kafasini taşla ezerek oldurmek istedi herhalde deli galiba.
Açık biçimde hayata kasıt var. Savcı hakim ne okumuş üniversitede?? Hukuk 1. Sınıf öğrencisi bile tutuklama kararı çıkartır. Yatacak yeriniz yok.
adaletin altın çağını yaşadığı türkiye'de serbest bırakılmıştır.
bimer'e yazın. ben başka bir şey yazdığımdan süremin dolmasını bekliyorum. bari siz yazın.
Olum bu ne saçmalık lan. Ülkede ne çok şerefsiz var.
Bu adamın serbest bırakılması imkansız adam yaralama resmen bu. Akli dengesi yerinde değilse belki veya bilemiyorum yani...
insanın aklına o kadar çok soru geliyor ki, fakat hiç biri bu masum çocuğa yapılanı açıklamıyor.

Sonra düşünüyorum, neden ceza verilmiyor? Suça meyilli olduğu belli olan, başka olaylara da karışmış bu hayvana neden ceza verilmiyor ve bunun yaşadığı yerdeki insanların canının, ırzının hiç mi önemi yok ki salıveriyorsunuz?

Yaşanan Bu olayların sayısının artması ve ceza verilmemesi kabul edilebilir bir şey değil. Acaba ceza evlerinde yer mi kalmadı? Yada az yer var fetö'cülere mi ayırıyorlar? insan düşünmeden edemiyor. Çünkü bu hayvana ceza vermeden insan arasına salan kişi neye göre buna karar veriyor. Bence gazetecilerin bu tür karar veren yetkililerle görüşüp bir açıklama istemesi gerekiyor. Kamu oyu olarak bizlerin açıklama duymaya hakkı var.

Toplum olarak nereye gidiyoruz?
Türkiye de halkın güvenliğini değil de rejimin güvenliğini korumak; sistemi insanlardan üstün tutmak için yasaların varolduğunu bir kez daha gözler önüne koymuş haberdir.

şimdi bu çocuğun kafasına koca parke taşını vuran ve otogar da bir kızın namusuna dolanan orospu çocuğunun, fetöcülük iddeasıyla içeri atılıp memuriyetten edilen bir hemşire kadar da mı zararı yok ki onu içeri atıp meslektekten men ederken böyle bir şerefsizi serbest bırakıyorsunuz? Adalet mi bu? Halkın, vatandaşın canının ve namusunun değeri devletin katında bu mudur?
nasıl bir ruh hastaları türedi bu ülkede anlamıyorum gerçekten.. çocuklar orada kendi halinde oyun oynuyorlar ne zararı var size şerefsiz köpekler.. çocuk bu yaa.. aynısının 10 kat fazlasını sana yaparlar inş.
artık sevdiğim ülkem adına tek bildiğim şey adaletin olmamasıdır. insanı kahrediyor.
son günlerde böyle olaylar çoğalmaya başladı. bunun sebebi yargının işini yapmamasıdır. böyle devam ederse korkarım ki daha da artacak. bunları tuttuğun gibi sallandıracaksın bak bakalım bir daha yapan çıkıyor mu?
Vurmayı geçtim , hastadır vurmuştur felan ama asıl skandal serbest bırakılmasıdır.
kuvayi milliye 2 gibi biseylere ihtiyac var. "adalet" in serbest biraktigi orospu cocuklarini bulup teker teker cezalandiracak. Ben seve seve vergi veririm bunun icin.
hangi gerekçe ile serbest bırakıldığını merak ettim. ortada bir saldırı ve ardından farkli bir mekânda taciz var.
kafasina5 vurduğu kızın, allah korusun, ölmesi mi gerekiyordu tutuklu yargılanması için?

adalet konusunda hep hükümete kızıyoruz da bu hakim savcılara ne demeli bilemedim.

bu kanunlarda bilmediğimiz bir bug mu var da, bütün orospu çocukları saliveriliyor?
anasını siktiğimin evladıdır. buna en büyük işkenceleri yapacaksın. sinirden kudurdum lan burda orospunun oğlu. senin ben gelmişini geçmişini haysiyetini sikeyim. sakin olamıyorum bu nasıl bir olay ? mahkeme bu videoyu izlememiş mi? ulan yazık günah be.
Bu ülkede kadına ve çocuğa şiddet ve taciz ak parti hükümetinin resmi politikasıdır.
Her gün bunu kanıtlayan olaylar oluyor. Bu da onlardan biri.
kadına şiddetin son 10 yılda %400 arttıgı verilerle belgeleniyor.
Bu olaylarla bizzat ilgilenmesi gereken Bakanlığın başındaki vasıfsızın tek icraatı hollanda kanunlarını çiğneyerek kendini sınır dışı ettirmek oldu.
Hala uyuyun. Sıra size ya da sizin çocuğunuza gelince biz sizi uyandırırız.
güncel Önemli Başlıklar