bugün

entry'ler (164)

türkçe rap in en iyi diss i

Bence Hidra Beddua açık ara Türkiye'deki en iyi diss.

dış görünüşe önem vermeyen erkek

Ağır yalancıdır.

neden sevgilin yok

Belki bir daha bu kadar acı çekmeyi göze alamadığımdandır.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Anlatsam tesiri yok sussam gönlüm razı değil.

şiirlerden akılda kalan dizeler

Er yüzlerde tavaf ettim bunca yıl kalb evini.
Kırk yemin kurutmuştur sanırken içimin pınarlarını,
inanmadığım Allah'a
Senin yüzünde inandım.
Adı dua olan sevgilim.
Yandım yandım yandım.

Murathan Mungan

sevgisini belli edemeyen insan

Tıkanık insan modeli. Aslına bakarsanız ben buna pek inanmıyorum. Dünyanın en duygusuz insanı bile duygularını belli edebilir. Kardeşim adam Afrikada'ki aslana sarılıyor koskoca aslan adamın boynuna atlıyor. Suratını yalıyor. Bakımsız bir sokak köpeği bile kendisine bakılıp yemek verildiğinde o vahşiliğini bir tarafa bırakarak sevgisini gösteriyor. Sevdiği halde sevgisini gösteremeyen insanın gerçekten ruh halinde ciddi sıkıntı var demektir. insan seviyorsa değer verir ve sevgisini belli eder.

instagramda 300 beğenisi olan kızla sevgili olmak

Öyle bir sevgilim olsaydı ertesi gün Justin Bieber gibi takılmaya başlardım.

sokak köpeği ağzımı yaladı sözlük

Sokak köpeğinin, ağzını yalama mesafesine girmesine izin verip sonra da ne yapayım diye sözlük yazarlarına sorulan değişik durum. Doktora filan gitmene gerek yok hemşehrim gargara yap yeter.

üniversite okunan şehir

Hiç istemeye istemeye 5 senemi gömdüğüm şehir istanbul'du.Gönül izmir'de rahat bir üniversite hayatı yaşamak isterdi. Ama bize nasip olmadı.

cristiano ronaldo nun 30 yaşında olduğu gerçeği

Adam kendine bakıyor abicim. instagramda takip ediyorum. Yediği içtiği yaptığı spor hep seçmece. Bence her anlamda örnek bir sporcu. Öyle olmaya da devam edecek.

yalnız seyahat etmek

Uzun zamandır yapmayı planladığım ama işten güçten ailevi nedenlerden dolayı bir türlü beceremediğim olay. Genelde ne zaman hayatıma bir kadın girse bütün planlarım alt üst oluyor. Ama insanın kendisini dinlemesi gerekiyor. Belki kafamızı sürekli kurcalayan ancak bir türlü cevabını bulamadığımız soruların cevaplarıyla bu seyahatte yüzleşebilir belki de cevabını bulabiliriz. ilk fırsatta tek başıma Datça'ya seyahat edeceğim.

bakire kız ile evlenme hakkı

Öyle hak filan olmaz. Herkes nasıl mutluysa kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle yaşar. Herkes isteyebilir. Ancak bana göre bakirelik bacak arasından insan beynine ineli çok zaman oldu. Bence ilişkide dürüstlük bakirelikten önce gelmeli.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Denize karşı kendi kendime içiyorum. Yanında mısır patlağı ve havuç ile.

günaydın sözlüğümün güzel kızları

Günaydın hala uyanmamak için yatağın içinde kıvranan, ağzına sıçayım bu gün de mi çalışıyorum deyip gözlerini ovuşturarak lavaboya koşan, içinden yaşadığı şehre fiyakalı bir küfür ettikten sonra derin bir nefes alıp hayatına bakan Sözlüğümün Güzel Kadınları.

sözlük yazarlarının ayakları

Benim ayaklarım tahta parçasına benziyor. Bu iyi birşey değil tabi ki. 42.5'tan 43 numara.

irlandalı boksör

Elleri öpülesice mübarek insan. işin trajik yanı bizim esnaf hala haklılığını savunuyor. Ordaki adam zayıf bir adam olsaydı yere düşseydi. Komaya girseydi ölseydi ne olacaktı ? Delikanlı gibi yumruk yumruğa kavga edemiyorlar sanki hayvanat bahçesindeki aslanı kendinden uzak tutmaya çalışan aslan terbiyecisi gibi uzaktan sopayla vurmaya çalışıyorlar. Memleketin acıklı halinden bir manzara işte.

irlandalı boksör mahkemeye verilmelidir

Bence de bu adamları az dövdüğü için ceza verilmelidir.20 kişi bir adamın başına geçmek nedir abicim bırakın bu işleri.

aşık olunan kişi ile seks düşünememek

Evcilik ve saklambaç oynamak için sevgili bulmak.

sözlük yazarlarının kahvaltı sofrası

Evde kahvaltı yapıyorsam haftaiçi haşlanmış yumurta, beyaz peynir, kara zeytin, yeşillik, ofisteysem iki peynirli poğaça ve çay. Haftasonu menü biraz daha çeşitlenip zenginleşebiliyor.

severek ayrılmak

Birlikte olduğun kadını çok sevmene rağmen hayatının geri kalan kısmını sana zehir etmesin diye onu bırakıp çekip gitmektir. Cami avlusuna yavrusunu bırakıp giden çaresiz annenin karmaşık duygularını kendi içinizde yaşarken dökecek gözyaşı bile bulamazsınız.