entry'ler (98)

yazarların kıskandıkları şeyler

yıllar süren beraberlikten sonra evlenip mutlu olan insanları çok kıskanıyorum.

lovesong

Adele bu mükemmel şarkıyı Royal Albert Hall'da senfoni orkestrasiyla öyle bir söylemiştir ki "however far away I will always love you" cumlesinden sonra gözlerden akan iki damla gözyaşını durdurmak imkansızdır.

mustafa karataş

Biraz önce iftar programında sevenlerin aileleri, birbirlerine uygun degilse sevenleri ayırın onların gözü kör olmuştur anlamazlar tarzı bir konuşma yapmış hoca kişisi.

severek ayrılan çift

Hayatlarına kocaman bir hüzün ve acıyla devam etmeye çalışacaklardır.

sözlük yazarlarının itirafları

eveet geldi yine bir anneler günü daha. annemsiz geçireceğim onuncu anneler günü bu, ben yine annesi hayatta olup ona doyasıya sarılabilme lüksüne sahip olan insanlara bakıp özenip üzüleceğim. anneler günün kutlu olsun anneciğim umarım olduğun yerde huzurlusundur. seni çok seviyorum.

the balm

gratis'in yüzde elli indirimleriyle uygun fiyata alınabilecek pigmentasyonları harika far paletlerine sahip firma *. ürünlerinin ambalajları ise harika ötesidir.

bursa

iki haftadır yağmurlarla yıkanan güzel şehir.

küçükken ben evlenmeyeceğim diyen çocuk

Zamanı gelince en önde evlenecek çocuktur.neredeyse her çocuk hayatında bir kere bu cümleyi söylemiştir.

severek ayrılanların ayrılık nedenleri

en sık rastlanan sebeplerden biri ailelerdir, siz iki sevgili 4 yıl gibi uzun bir ilişki yaşarsınız üstüne üstlük uzak mesafe ilişkisidir yaşadığınız, her türlü özleme, acıya, sıkıntıya dayanırsınız okul iş vs. ayarlarsınız yeter artık bitsin bu hasret diyerek evlenmek istersiniz zaten ilişkiniz hep o yönde ilerlemiştir. Ailelerin tanışma günü gelir ama daha ilk günden boktan sebeplerden birbirlerinden hoşlanmaz bu iki aile ve resti çekerler çocuklarına, bir taraf zar zor da olsa ailesini ikna eder durumu düzeltir ama diğeri başaramaz. çok uğraşır çok çabalar ama nuh der peygamber demez bu aile bir süre sonra iki taraf da yorulur ve severek ayrılmak denilen olayla baş başa kalırsınız. anne babalar canlarından çok sevdikleri evlatlarına böyle bir acı yaşatmayı nasıl göze alırlar aklım alabilmiş değil ama öbür tarafta günahlarının cezasını çekerler umarım.

Yine inandım, yine olmadi umudumu kaybetmeli miyim

harbiden bu ikizler burcu erkeği tuhaf, en zor denklemler gibi çöz çözebilirsen.

trip atan erkek ne lanet birşeymiş arkadaş, daha yeni tanışıyoruz adam 25 yıllık hayatının bütün triplerini bana atıyo.* ama bu iyi birşeye de sebep oldu kendisi sabır katsayımın artmasına yardımcı oldu baya baya sabırlı bir insanım artık sayesinde.*

kağan parfümeri

Metrekare başına beş satış görevlisinin düştüğü kozmetik mağazası. Saniyede beş kere hoşgeldiniz lafını duyma ihtimaliniz cok yuksek rahat alışveriş yapmak imkansızdır bu mağazada.

water and a flame

mükemmel bir daniel merriweather ve adele düeti ayrıca celine dion ablamız da söylemiştir pek de güzel söylemiştir.*
http://www.youtube.com/wa...e.com/watch?v=KB1y8LAdY3w
bu da celine dion versiyonu
http://www.youtube.com/wa...e.com/watch?v=hgMsjqjWh78

Keşke benim de kalbim onun gibi taş olsa da bu acıdan kurtulsam canım çok yanıyor be sözlük 4.5 yıl böyle mi bitecekti? Skype'daki konuşmalarımız, facebook'taki 4 yıl önce tanıştığımızdaki konuşmalarımız, binlerce fotoğraf, onlarca hediye atsam atamam, silsem silemem. Ona çok kızmam gerekiyor böyle gittiği için ama yapamıyorum üstüne üstlük hala çok seviyorum ve çok özlüyorum. Çevremdekilere kalsa değmezdi zaten ona unut demekten başka bir şey demiyorlar, öyle boktan bir ruh hali içindeyim ki, önce aman beni unutanı ben ondan önce unuturum diyorum iki dakika sonra gözyaşları içinde anılarımın içinde kaybolup gitmişim. Bazen diyorum ki keşke beynimizde anıları istediğimiz zaman silebilecek bir bölüm olsa, anılar çok can yakıyor be sözlük.

Canin cehenneme pisirik , korkak, got herif mutsuzluktan ve bensizlikten geber insallah.

uzun süreli ilişki

Caninizin yarısını da alarak biter verdigi hüznün acının ilk zamanlar icin tarifi yoktur .
edit : 5 ay geçti acı katlanarak artıyor azalacağına hadi bakalım devam.

Sevenleri ayıran ailelerin Allah belasını versin diyorum sozlukcum gün yüzü gormesinler.

Sözlükçüm dört buçuk sene sonunda ilk adımı atıyoruz sözleniyorum heyecan dorukta.*

Facebook'a anneler günün kutlu olsun annecim yazan mallar benim gibi annesi olmayan insanlar olduğunu hiç aklınızdan geçirmeyin emi üzün yaralarını sonuna kadar deşin onların, gecenin bu saati bilgisayar başında annem annem diye hüngür hüngür ağlatın.