entry'ler (29)

lümpen proletarya vs lümpen şakirt

lümpen proletarya maoizm'den öteye gidemez; hatta leninizm'e selam çakarvari bir durusu vardir. lakin şakirt olup da lümpen olmak mallıktır.

erik cekirdegi

(#25387106) lümpen.

ecemcix

(#25386926) yazdığı yazılardan anlasiliyor ki, repci takilan proletaryan lümpen olmaktan öteye gecememis kendisi..

hatta kolera örneği'ni vereyim kendisine'de; rol model olarak benimseyeceği insanlara azıcık dikkat etsin bu örnekle.. hah hah!

cem garipoğlu nun cenazesi

profesörler sitesinden kalkar, metrobüsle karsiya gecirilip karacaahmet'e nakledilir.

check in yapmazsa ölecek hastalığı

En karizmatik check in is: from forsquare olandır. Son zamanda popülaritesini yaygınlastırmıs bir eylem.

duman konserinden düşürülen hatunu seksilemek

Onunla seks yapmak olarak ortaya cıkabilen düsünce.

bütün erkekler aynısınız kadını

Kafası erkeğin giriftliğine basmayan kadın söylemi. Erkek adam aldırıs etmez böyle konulara.

insanlar neden eşittir

Bitmemiş bir cümle olabilir:
örn: "insanlar neden eşittir hayvanlara?"

dünyanın en mutlu üçüncü ülkesi olmamız

En çok dinlenen şarkılarda -toplist of törkii- sürekli mutlu olmayı aşılayan türler vardır belki.

Happy, sanşayn, intudıskay..(bu hep vardır) sonuç olarak amerikan kapitalizmine hayır.!

babanın anneyi satması

+hanım akşama maç yapacağız haberin ola.
-tamam..

(hanım yatagı yapar)

+hadi bey kükre bakalım..
+ı ıh, penisimi bugün fabrikanın makinesine kaptırdım. .

sineklerin çok kadirşinas hayvanlar oluşu

Arabeske bağlayan sineğin ibo söylemesi:

+kadrimi kıymetimiiiii..
-çataaa !
+sana olann
-flop.
+bilemeeee...şşşşşşlap derken kanının duvardaki resimle avunur gibi bütünleşmesidir o kadirşinas sineklerin vızıltısı.. Cengiz abi'ye selamlar.

ery walle

Trolün hasıdır, bak göreceksin, dolup taşar buralar.. *

sözlüğün anasının ağlaması

Böyle oluyor genelde bahar havası uçkurlara mı ne vuruyor aşırı yelden o bölgede anafor oluşup patlıyor.

(#19361753) nickte koptum.

kızlara söylenmeyecek şarkılar

Ayıptır günahtır diye.
Kilit vurdular dilime .
Aşkı dokudum kilimeeeeeee,
anlıyor musunnn ?

kızları yatakta hoplatırken memelerin sallanması

Tombul tombul memelerdir. Zalımoy gelmeden sütyen takılmalı.

muhteşem üçlüler

Demir çelik ve alüminyum.

cristiano ronaldo nun burak yılmaz taklidi

yani bazı fenerbahceliler burak yılmaz ronaldoyu taklit ediyor imasında bulunmasınlar; karşıt görüş ufkunuzu açar biraz kulak verin.

cristiano ronaldo nun burak yılmaz taklidi

http://www.youtube.com/watch?v=0hLjd4YHRvo

macın özet videosunu tekrar tekrar izledim, sanırım 15,16 ve 17. saniyelerde mesaj vermek istiyor olabilir. (higuain kucagına zıplamasaymış kolları oyle açık bekleyecekmiş ronaldo demek).

burak yılmazın sevinci de burada:

http://www.youtube.com/watch?v=mWqBmi6lFvo (19. saniye)

metalycra

kendisinin nick altına yorum yapabilmek için yazar oldum; o denli 'greatest words'e sahip bir yazardır kendileri.

Hani adamın dibi tabirini size kırk farklı cümleyle kanıksattırabilecek bir çeşit "brain maker" demekten kendimi alamıyorum. Beyin salatası filan da yapıyoruz kendisiyle.

köpeklerin kulaklarını kesmek

sadece türkiye'de yapılmamış bundan yıllar evvel diğer avrupa ülkelerinde de uygulanıp yasaklanmış; fakat ülkemizde halen herhangi bir yasağın getirilemeyişinden ötürü devam edip süregelen bir vahşet örneği.