entry'ler (62)

beşiktaş ın kura çekme konusundaki cenabetliği

Türk takımları arasında en şanssız olan takım tabi ki BEŞiKTAŞ'ımız. hangi torbada olursa olsun en güçlü rakip hep kendisine çıkar ve mutlaka maçlarda başına bir bela gelir. milyarda bir ihtimal bile olsa dünyanın en güçlü takımını kurada çekme potansiyeli mevcuttur.

hiçbir erkekle öpüşmemiş 21 lik genç kız

hiçbir erkekle yatmayıp hamile kalabilir.

türk erkeklerinin penislerinin çok küçük olması

Çokta gerçekçi değildir. Dünya ortalamasına göre uzunda diyebiliriz. Kaldı ki biz neden kendimizi gömüyoruz arkadaş.

mila kunis

Kocaman gözlü güzel bir baaayan arkadaşımızdır.

eski sevgiliyi unutmak icin b vitamini almamak

Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

muhterem fethullah gülen hocaefendi

Bütün siyasi partilerin akp'nin okyanus ötesinden desteklendiğini ima ettiği kişidir. evet okyanus ötesidir fakat sınır dışı edildiğinden beri kaç kere ülkeye gelip gittiğinin sayısı yoktur. Türkiye'de okulları, müridleri ve şakirtleri olan bir insandır. Kötü bişey demek istemem ama dini yozlaştıran bir vatan hainidir. (en hafif tabirle yazmaya çalıştım).

hesabı arkadaşa kitleme yolları

Muhabbetin sonunda telefonu çaldırıp 'Hadi ya. Tamam hemen geliyorum.' deyip koşarak uzaklaşmak.

mke ankaragücü

Ligde 6 puanının silineceği bir takımdır. Zaten ne kadar puanı var ki? Direk spor toto ikinci lige düşürsünler adamları boşuna yormasınlar!

mke ankaragücü

Ligde 6 puanının silineceği bir takımdır. Zaten ne kadar puanı var ki? Direk spor toto ikinci lige düşürsünler adamları boşuna yormasınlar!

tayyip erdoğan ın odtü lülerin burslarını kesmesi

Bir insana, bu kadar millet olarak eğilip bükülürsen böyle suyunuda keser yeminide. Dün yediğin hurmalar götünü tırmalar beybi.

bülent arınç

terörist olabileceğini açıklayan bir başbakan yardımcısıdır.

sıla gençoğlu

geniş omuzlu bir kadındır. her işe omuz verebilir yani.

insana iyi gelen sesler

su şırılıtısı.

duymak için can atılan cümleler

-mısır'daki dedeniz öldü.
+mısır mı valla mı?
-rahmetli size en değerli şeyini bıraktı. gerçekten çok şanslısınız.
+nedir? (heyecanla beklemeler)
-takma diş bardaklığı!
+hadi ya inanamıyorum. yolunu sikerim senin göt, git burdan o bardağı sokarım götüne!

anasına akşam koraylarla takılacaz diyen kız

ne deseydi ''oya'lara gidiyorum ders çalışmaya.'' mı deseydi diye de düşünmeden edemiyor insan.

annelerin imrendiği komşunun çocuğu olamamak

çocuklukta üzünülen fekat büyüldüğü zaman iyi billur geçilen bir durumdur.

korktuğunda ağzından çıkan ilk söz

evveliyatını sikeyim!

meme

bujilerin genelde soğuktan veya çok çalışmaktan yaptığı şeydir.

sevgiliyi kendinden uzaklaştırma yöntemleri

Gaz çıkarmak, nereden olursa olsun kadınlar uzak durmaya başlayacaktır.

iç güzellik vs dış güzellik

ikiside varsa oh ne güzel. fakat dışı güzel içi biraz kötüyse fena gideri oluyor be.