bugün

zoru başarmıştır. helal olsun.
ilk öpücüğü sevdiği insana yada evleneceği insana saklamıştır kim bilir.
(bkz: evlenilecek kız)
işte budur. nüfusa alınası, sevilesi yok yahu çok abarttım heralde ama bravo denilesi hatundur.
ilk öpüştüğü erkekle evlenen kadın olma yolunda ilerliyordur. Sanıyorum.
Kendini sevdigine saklayan kızdır.
zaman kaybetmiş olan kızdır. evlendiği erkekle ilk defa öpüşecekse durum daha vahimdir. az sayıda tecrübe yaşayan insanların aldatma ihtimali daha yüksektir. çünkü bu işler başta çok zor gibi görünür ama kolaylığını farkeden kişi dozunu ayarlayamayıp suyunu çıkartabilir.
üniversite kampüslerinde bulunmadığını sanıyorsanız gelin bir hacettepe tıp fakültesi'ne bakın. değil öpüşmek eline erkek eli değmemiş pek çok bıyıklı sakallı genç kız göreceğinizi garanti edebilirim.
sırf öpüşmek için öpüşmemiştir. karşısına istediği gibi bir adam çıkmamıştır. sadece bir kaç günlüğüne takıldığı adamlarada bir şey hissetmediği için öpmemiştir onları. midesi almamıştır. kızın böylesi makbuldür. eğer karşısına bunu hak etmeyen biri çıkarsa o zaman;

(bkz: adaletin bu mu dünya)
yüzde yüz çirkindir.
aşık olmamış kızdır.
sözlük yazarlarımızın kız kardeşleridir.
beni daha bulamamış olan kızdır...
bir sürü 21'lik genç kızı öpmüş erkeğin beklediği kızdır.
öpmeyin, öpüşmemiş kalsınlar.
0 km'dir. bulan için piyangodur.
muhafazakar bir aileye mensup olduğunu düşündüğüm kızdır.fazla utangaç veya kimsenin ilgisini çekmemiş çirkin bir kız olma ihtimalide yüksek.
büyük şehirdeyse ve üniversite okuyorsa lezbiyen olma olasılığı yüksek kız.
beyaz atlı prensinin bir gün kendisini bulacağına inanan kızdır .
isteyenin istediği gibi yaşadığı için kendi doğrularıyla yaşayan bayan.
0 km'dir diyen adi insanlar bi düşünün bakalım ne üzerine konuşuyorsunuz, konuştuğunuz şey insan arabamı lan bu lavuklar !!! insanları bu şekilde nitelendirmek hem diğerlerine hemde insanlığa aykırıdır cahil piçler ! insanda önemli olan kişiliktir.
ne bedenler bilirim bakire ama içi orospu böylelerinden korkmam lazım gerisi teferruat, az saygılı olun saygı görün.
muhtemelen ilk öpüşmesinden kısa bir süre sonra hemen vermeye başlayarak, "bunca yıl sıkıntı yaşamışım boşuna, keşke o zamanlarda vermeye başlasaydım aq" diyecek kızdır.
meryem ana'nın bile bakireliğinden şüphe edilen bir devirde varlığına inanılması zor olan kızdır. *
Tanıdığım,aradığım,beklediğim ve bulduğum en mükemmel kız çeşididir.Helal olsun denesi varlıktır,özenle korunmalı ve bakılmalıdır.
çirkin olacak diye bi şey yok, gayet güzel bi hatun olabilir.
daha önce kimseyle çıkmamış olmak zorunda değildir. hatta bir sürü insanla çıkmış bile olabilir.
ille utangaç, sessiz, asosyal ya da kapalı veya şakirtlerden olması gerekmez. gayet laik modern ve sosyal bi kız olabilir.

belki de sadece birine onu öpecek kadar aşık olmamıştır ya da aşık olduğu kişiyle çıkmamıştır. kendini değerli hisseden kızdır, bu tür şeylerin özel olduğunu ve her isteyenin ona sahip olmaması gerektiğini düşünüyordur falan filan.
(bkz: çıtayı yükseltmiş yobaz)

önceden bekaretti, sonralarda elletmemiş ve sıradaki öpüşmemiş.

ben doğmamış kadın istiyorum! gönüllü bir anne bulup; doğum yapmasını bekleyeceğim!
oha kızdır.