bugün

entry'ler (80)

entry numarası sallama

ne zamandır sallamayı unutmuşuz (#8764530).

yaşlandıkça yakışıklılığı artan erkek

(bkz: david beckham)

4 yıl önce ölen arkadaşın eve gelmesi

1-A sınıfından zaill'e arkadaşlarına bu hikayeyi anlattığı için teşekkür ederiz.

ilk aşklar unutulur mu sorunsalı

ilk aşkı bilmemde ilk seks unutulmuyor.

samsung galaxy a5

2016 versiyonunu alalı 1 hafta oluyor araştırıp 1500 liraya telefoncu bir arkadaşımdan aldım. general mobile discoveryden sonra eşekten inip ata bindiğimi hissettim. telefon akıyor bildiğin. telefonu gören eline alıp s6 mı diye soruyor tasarımıda bir o kadar güzel en iyisi ben alacak arkadaşlara artısını eksisini bi yazayım.
artılar
+ şarjı gerçekten çok iyi gidiyor sabahtan akşama kadar internet açıktı 9.30 da şarjdan çıkardım saat 02.00de kalan %50 şarj konusunda gerçekten sıkıntı çıkarmayacağa benziyor.
+ artık klasik touch wiz arayüzüne temalar ekleyebiliyorsunuz on numara beş yıldız olmuş.
+ tasarımı dikkat çekiyor ve elinize kalite hissiyatını veriyor.
+ ahizenin ses düzeyi ve kalitesi çok iyi.
+ kameranın hızı ve kalitesi premium telefon düzeyinde ayrıca oıs de var bu telefonda.
+ parmak izi sensörünün olması büyük bir artı gene hızı ve ve algısı tatminkar.
+ ekranı canlı ve güneşte bir sıkıntı çıkarmıyor.

-eksileri
- kutusundan çıkan kulaklık daha kaliteli olabilirdi.
- fiyatı yüksek gibi gözüksede premium telefon kullanıyor hissi verdiği için gözardı edilebilir.

şimdilik aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe editlerim.

edit1: akmaya devam ediyor telefon tek sıkıntı orjinal data kablosunda temassızlık var şarj etmiyor. oda çok önemli değil elini attığın yer data kablosu eski telefonunkiyle şarj ediyorum.
dünde performans ve güvenlikle ilgili bi güncelleme geldi daha bir fark göremedim ama uzun kullanımda ortaya çıkar bakalım.

kyk

açıkladıkları burs sonuçları neticesinde adelet kelimesi yerlerde gezen kurum. üzerimizde sadece elektrik ve su faturası varken nasıl burs değilde kredi çıktığını ne ben anladım ne de çevremdeki insanlar. arkadaş bir kıstasınız var mı yoksa kafanıza göre şunun tipini beğenmedim buna burs vermeyelim falan mı diyorsunuz? bu ülkede gerçekten bu paraya ihtiyacı olan insanlar var bu parayı onlar değil de haketmeyene gittiğini görüyorum. bursu haketmeyen almasın demiyorum umrumda da olmaz ama bu paraya gerçekten ihtiyacı olan insanlar alamadığı zaman sinirlerim bozuluyor. bu ülkede ne zaman adalet vardı ki burslarda olsun. (bkz: yazık)

bi lira var mi abi

tahminleri başarısız olan ve bok atmayı seven yazar.
edit: dalaşmayı da seviyormuş. kız mı erkek mi merak ettim belli olmuyor hiç.

ilk öpüşme

o anı yaşadıktan sonra bir kaç gün salak salak gülen bir surat ifadeniz oluyor kendimden biliyorum. mutluluğun doruğu.

bel gamzesi

Nedendir bilinmez ama aşırı şekilde zaafım var buna. Bel gamzesi olan bayanlar gelin evlenelim.

Edit: ne eksiliyorsun kardeşim zevk benim allah allah.

arkadaştan soğumak

Gözümün içine baka baka yalan söyledikten sonra olabilecek olay. Bir dürüstlük istedik be kardeşim onu da çok gördün bana. Yalanlarını başka kardeşlerine saklarsın artık.

yazarların hiç değişmeyecek dedikleri huyları

(bkz: üşengeçlik)

intihar

Her zaman aklımda bulunan ama aklıma ailem gelince uçup giden, kişinin hayatına son verme eylemi.

12 mart 2015 pfdk kararları

Futbolu zaten yerin dibinde olan bir ülkede derbilerin olduğu gün futbolseverlerin bayramı olur. Ama sen bu bayramın ağzına sıçarak olmayan futbolunda içine ediyorsun sonrada " stadlara seyirci gelmiyor" gelmez kardeşim böyle kararlar verdikçe daha da gelmezler. Sorun Fenerbahçe değil yada Galatasaray yada Beşiktaş. Sorun o bayramı berbat etmeniz. Ben deplasmana gitsemde orada o seyirciyi görmek isterim be kardeşim futbolun güzelliği seyirci, tezahürat. Bunlar yoksa futbolda yoktur benim için.

eşek sütü

Boğmaca hastalığına bire birdir kendisi. Aklınızda bulunsun bir yakınınız veya çocuğunuz boğmaca olursa son çözüm olarak sonuç veren bir tedavi. Nerden mi biliyorum kendimden. (bkz: boğmaca)

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

Düz tabanım ama köpekler gibi koşuyorum. Şaşkınız sözlük.

hoşlanılan kadına açılmak

+ Aysu..
- Efendim
+ helalim olur musun?
- ne diyorsun beee!
+ helalim diyorum olur musun?
- kurbanlık koyun muyum lan ben!!
+ tamam tamam birşey demedim..

Gibi olumsuz bir şekilde göte gelinebilecek olay.

gelmiş geçmiş en iyi reklam

Aklıma şuan için bu geldi zamanın iyi reklamlarındandır.http://m.youtube.com/watch?v=7166kqk8Fwc

on birinci nesil yazarlar sözlükten gitsin

Her nesilde aynı muhabbet bıkmadınız mı dedirten. Benzeri olarak; (bkz: onuncu nesil yazarlar gitsin rus kızları gelsin)

yazarların öğrendikleri ilk ingilizce kelime

ana sınıfındayken boyama kaleminin üstünde yazıyordu merakımdan hocama sorup öğrenmiştim (bkz: pencil)

içki içenlerin domuz etine haram demesi

Şu hayatta gördüğüm en tezat olaylardan biri.
+ kanka şu turist lokantasında domuz etinin tadına bakalım çok merak ediyorum amk
- lan olum günaha mı sokcan beni domuz eti haram
+ lan karılarla içki içiyon o haram değil mi amk
-ya o farklı bu farklı

Sonuç olarak cevabı olmayan bir versus.

Not: dana etine devam.