bugün

entry'ler (42)

yanarak ölmeyi vurularak ölmekten daha zor sanmak

Biz tarih boyunca çok öldük, bazen aslanlar gibi hakkari dağlarında çarpışırken yediğimiz kurşunlarla bazen çanakkalede vücudumuza gelen şarapnellerle.. Ama hiç bir zaman yakılarak öldürülmedik.

zaman birlik olma zamanıdır

iç savaşa ne gerek var zaten? her gün ölüyoruz zaten.

23 aralık 2016 türk medyası rezaleti

Yemin ediyorum sinirden kafayı yemiş durumdayım. Şu an belki de son 10 yılın en utanç verici hadisesini yaşıyoruz ve bunu 1 haber kanalı bile duyurmuyor, bahsetmiyor! Hiç bu kadar çaresiz olmamıştım hiç.

Cnn
görsel

Habertürk (havadan sudan takılıyor bunlar yazıya aldanmayın)
görsel

Ntv (keşke bizim masum 20'lik çocuklarımızın da hayalleri gerçek olsaydı)
görsel

ışid müslümanlığı

(bkz: gerçek islam bu değil)

sefer taş ın bir buçuk senedir esir olması

üzülerek söylüyorum ki ilk defa duydum. O kadar acı ki bazılarımızın abisi kardeşi arkadaşı sevdiği yıllardır teröristlerin elinde ve kimsenin haberi bile olmuyor. Gerçekten söyleyecek bir şey yok.

2 şehidin suçlusunun 550 milletvekili olması

Sanılanın aksine o adamları meclis'e getiren bizler değiliz. Parti lideri olan karaktersizlerin seçtiklerini seçmek zorunda kalan bizlerin oy verdiği kişilerdir

2 şehidin suçlusunun 550 milletvekili olması

Kim ne derse desin, bugün 2 askerimiz eğer ülke dışında diri diri yakılıyorsa bunun en büyük sebebi mecliste ki 550 vekilin tamamıdır! Hiç bir işe yaramayan sik kafalı bu heriflerin yıllardır bir halta yaradığını görmedim. iktidarda ki şerefsiz itlerin tek amacının adam kayırma ve yolsuzluk yapmak olduğu muhalefetin çöp oğlu çöp olduğu 2 kelimeyi bir araya getirip hakkı savunamadığı bu gariban ülkemde olan yine benim askerime oldu! Ha peki bu saatten sonra bize ne mi düşüyor? canları her sıkıldığında kendilerine 750 tl zam yapan bu orospu çocuklarına küfür etmek düşüyor.

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

bu saatten sonra suriyeye hava-kara harekatı yapmayan devleti siksinler. Türkiye'de tüm üniversiteler tatil edilsin elimde silahla ilk ben girmezsem beni de siksinler

ertem şener in giydiği ceket

görsel

sıvacı zidane!

sözlüğün sağ alt köşesinde beliren mavi kutu

bu entry'yi beğenin yada boşta olsa mesaj atında bizde görelim dediğim yeni uygulama.

erkeklerin whatsapp gruplarında dönen muhabbetler

okul-sınav-siyaset-din-futbol.. Yıllardır tonla arkadaş gruptayım bir defa ne karı kız muhabbeti çıktı nede kavga.

22 aralık 2016 yıldızlar karması maçı

Ekşide yorumları okuyunca midem bulandı yemin ediyorum. Ya arkadaş böyle bir organizasyona "tiyatro" demek nedir amk? Ulan itin evlatları futbol bu zaten adamlar çıkıp top oynayacak ne sandın orospu çocuğu? Bir şeye pozitif yaklaşın olumlu olun lan amın feryatları tiksiniyorum hepinizden keşke gariban 20 yaşında kardeşlerimiz arkdaşlarımız şehit olacağına sizler ölseniz be! dünya biraz pislikten kurtulmuş olur

22 aralık 2016 yıldızlar karması maçı

Oldukça zevkli geçen maç efendim.

22 aralık can dündar hakkında yakalama kararı

Az önce Özgür Gündem kapsamında hakkında çıkartılan karardır. Umarım tez zamanda Abd bayrağı altında yatan bu soytarıyı yakalamayı becerip getirebilirler. Gerçi avrupa'da ki karizmamızı düşününce ve mevcut ilgili bakanlara bakınca çok zor görünüyor ama bi ihtimal diye düşünmeden de edemiyor insan.

(bkz: ay hadi inşallah)

edit : sadece can dündar'a yakalama kararı çıkartıldı ama görünen o ki sözlükte bayağı junior can dündarlar varmış. Umarım sizden "Tutuklandık" başlıklı entryler görmeyiz bari

çocukken sokakta oynayan fakir

Götünü kanepeden kaldıramayan asosyal beyanı. Ne olursa olsun bizler akşam ezanına kadar sokaklarda oynamış olan insanlar bununla her zaman gurur duyaceğiz! Yaşasın salçalı ekmeklerin kardeşliği!

21 aralık 2016 el bab da 14 şehit verilmesi

Çok üzülerek söylüyorum ki sayı artar muhtemelen. çünkü el-bab'a girdi askerimiz ve orada çok ciddi daeş teröristi ve destekçisi halk var. Yani bu operasyon yapmaya benzemiyor işte, bayağı bildiğiniz şehir savaşı var :( Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun

23 şubat 2017 osmanlıspor olympiakos maçı

deplasmanda 3 puanı alması çok zor olan, ancak kendi sahasında muhtemelen 3 puan (en az 1) alacak olan takımımız

sevdiginiz diziler

Kesinlikle Sherlock'tur.

neden israilde hiç patlama olmuyor

(bkz: neden kurşun sıkan ölmüyor)

annem mitral kapak ameliyatı olacak

iyi geçer umarım. Allah şifa versin, birlikte güzel ve uzun günler görürsünüz inşallah