bugün

Öncesinde stadda kuran okunan maç. Enteresan.

görsel
görsel
https://twitter.com/_Haya...status/811962947639644160
Ertem şener Cüneyt çakır ve yardımcılarını anons ederken tüm tribünler hep birden yuhhhh çekti.

Vallahi inanmıyorum. Şehitleri anma etkinliğinde hakem yuhlayabilen başka bir millet yoktur dünyada.
Ertem Şener'in dili yalamaktan tahriş olmuyor mu ya?
Sahada çok zenci var.
Sanırsın ak parti mitingi amk.
Oldukça zevkli geçen maç efendim.
Şifresiz ama kablolu tv de yayınlanan maÇtır.
trt spor hd de yayınlanmaktadır. cnn türk de yayınlıyor galiba. daha da yayınlayanlar vardır herhalde.
Birşeyı de takdir edin be zindiklar, yok siyasi maçmiş yok kuran okunuyormus şehitlerin ruhuna bi asır okunmuş rahatsiz mi etti. Şehitler yararına yapılmış size de takdir etmek düşüyor zavalliciklar.
daha faul düdüğü çalınmamış maç.
futbolcuların resmi maçmış gibi oynadıkları maç. lan gösteri maçı. rahat oynayın biraz. 0-0 gidiyo bu ne lan. biraz güzel hareketler falan gösterin. bu nedir abi.
Teröre karşı birlik ve beraberliğin maçıdır.

Mac oncesi Kuran-i kerim okundu ve sehitlerimiz, ulkemiz, asker ve polislerimiz için dua edildi. Kipkirmizi ay yildiz bayrakli Tribünlerden yükselen amin seslerini duyunca gözlerimden yaşlar akti.

Çok güzel başladi ve guzel gidiyor. Muhalif arkadaslardan ricam Şu güzel birlikteliğe olsun sacma sapan yorumlarinizla gölge düşürmeyin. Bi kere de su milletin dayanışmasina ortak olmayi deneyin.
Ekşide yorumları okuyunca midem bulandı yemin ediyorum. Ya arkadaş böyle bir organizasyona "tiyatro" demek nedir amk? Ulan itin evlatları futbol bu zaten adamlar çıkıp top oynayacak ne sandın orospu çocuğu? Bir şeye pozitif yaklaşın olumlu olun lan amın feryatları tiksiniyorum hepinizden keşke gariban 20 yaşında kardeşlerimiz arkdaşlarımız şehit olacağına sizler ölseniz be! dünya biraz pislikten kurtulmuş olur
Chedjou nun çizgiden 2 top çıkardığı maç.
Asker selamı duygulandırmıştır.
maçı yayınlamayan kanaların vatan haini sayıldığı müsabaka.
fenerbahçe maçını gölgede bırakmıştır. keşke fenerbahçe'nin maçı ertelenmiş olsaydı da oyuncularını bu maçta görebilseydik.
Kardeşim hayırdır eto bitmiş şakası yapmamışsın? Bi sıkıntın mı var?
Recep Tayyip Erdoğan bizim Miroslav Stoch'dan daha fazla sahaya çıkıyor aq.
yerli yabancı karması saçma olan maç. böyle anlamlı bir turnuva düzenleniyor madem değişik bir şey yapılsaydı keşke. mesela iki takımdan kaptanlar adım atışır bütün futbolcular sahanın ortasında kaptanlar adam seçer mahalle maçı misali değişik olurdu yani.
şehit aileleri için 40 milyondan fazla meblağanın toplandığı organizasyonun maçı.

allah razı olsun milletimizden. allah geride kalan ailelere sabır versin. amin.
fenerbahçe soğansız menemen karşısında ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.
talisca niye orda sakatlıktan yeni çıktı. sakalanmaz inşallah..