bugün

entry'ler (20)

hdp ye yapılan saldırıyı sözlükçe kınamıyoruz

kendi kendini vurmak bu işi kimlerin yaptığını ses kayıtlarıyla tanıklarla defalarca ortaya çıkmasına rağmen barış isteyenlerin kendi kendini vurduğunu idda etmek; işte bunun adı KÖRLÜKTÜR:...

ülkücüyüm patlamaya üzülmedim

Senin tek üzüldüğün şey "insanlıktan nasiplenmemiş" olman olmalı

chp liyim patlamaya üzülmedim

oha demekten başka bişey yok. A.g adamlar ölüyor her gün... saçma sapan adamın biri çıkıyor bunlar zaten bizi öldürecekti diye bu olayı meşrulaştırmaya çalışıyor.. Yazıklar olsun sizin insanlığınıza...

götü bu kadar cazip kılan şey

herkeste olması.....

hiç motor kullanmadan 600 cc motor alan insan

fazla hevesli....

baştan savmak için söylenenler

hallederiz kanka.

yalan söyleyen insanlar

"yalancıyı sikmiyorlar ya" diye düşenenler

öğretmenlere yaz için alternatif işler

ek ders konusunda yazan arkadaş emin mi acaba? Şaka gibi...

maçtan önce rakip takım oyuncusunu transfer etmek

fener için basit işler bunlar zaten basit ve sıradan olduğu için böyle şeyleri duyuyoruz.. BJK maçını izledikten sonra nasıl ahlaktan bahsetmek zor..

bir erkeği kırmadan reddetme yolları

kadınların erkekleri odunsu bir varlık olarak gördüklerinin ispatı olan bir fiil:Kırmak

dil eğitimi için yurt dışına çıkmak

yurt dışına çıkmak yetmiyor dili öğrenmek için konuşmaya mecbur olmalısın yani yurt dışında çevrende akrabaların olursa işin zor olur..

adam mısın burak

ceza alanına girdiğinde keskin nişancının görüş alanına girmiş ve kurşunu yemiş gibi kendi atması sonucu bedavadan aldığı penaltıyla maçı çevirdikten sonra taraftarın sorduğu sorudur..

kürtlere devlet kurma hakkının verilmeme sebepleri

demek ki padişaha kulluk edeceklerine kan bağı olanlarla aşiret sistemi ile yaşamayı seçmişler..

bir erkeğin 19 yaşında evlenmek istemesi

ilerleyen yaşlarda gözü açılıp başka hatunları görünce ah eşşek kafam dememin ilk adımıdır..

türbanlı olduğu için işten çıkaran patron

laikliğin ne anlama geldiğini bilmeyen patrondur..

türkiye de ben anarşistim demek

ben anarşistim demek dinsiz, imansızım ya da komünistim demek olur ülkemizde..

suriyelilere harcanan 5 milyar dolar

Dünyanın neresinde olursa olsun bütün çocuklara helalı hoş olsun... eğer haram olacaksa savaş isteyenlere olsun hemde aldıkları her nefes haram olsun...

14 ocak 2015 cizre de bir çocuğun daha öldürülmesi

Filistin de Mısır da veya sınırlarımızın dışında her hangi bir yerinde olunca halkın darbecilere karşı mücadelesi; ülkemizde terörist..

hoş geldiniz

Gelenin bizimle güzel vakit geçirmesi için karşılayanın; iyi niyetli bir temennisidir..

pkk ye hala terörist denmesi

Orospu çocuğu lafı çok kullanılmış.. Kanımca hiç bir insan evladı vücuduna binlerce yarak girmesini istemez onu bu hale getiren mutlaka bir orospu çocuğu vardır...