bugün

asla helal etmediğim paradır. Kendi ülkesine faydası olmayan teröristlere harcanan paradır. Allah lanet etsin.
suriyelilere harcanan 5 milyar doların 1/5 milyarının doğu türkistanlılara harcanmadığı gerçeği var ki hele insanı dumur eden. (bkz: acı gerçekler)
teşekkürler (bkz: yeni türkiye) teşekkürler (bkz: akpkk)
bu nasıl bir kindir. elinizden gelse arap bir kuyuya düşse yardım bile etmem diyeceksiniz. geçenlerde bir gemide yangın çıkmıştı. içlerinde türk ün de olduğu bir grup yardım beklemekteydi. 70 küsür yaşında ki türkü birden fazla kurtarma ekibi gelmesine rağmen onu arka sıralara itmiştir. ve en son italyanlar kurtarmıştı onu. şimdi soruyorum sizin bu ırkçılardan ne farkınız var. lan bari müslümansanız böyle konuşmayın dininize saygınız olsun.
eğer bu parada minicik bile olsa bir hakkım varsa, haram zehir zıkkım olsundur.
boşa gitmiş, dile kolay, 5 milyar dolardır.
Dünyanın neresinde olursa olsun bütün çocuklara helalı hoş olsun... eğer haram olacaksa savaş isteyenlere olsun hemde aldıkları her nefes haram olsun...
Sig bir bakis acisiyla uzerine binbir cesit kufur edilebilecek bir gercektir. Fakat bu sig yorumlari curutmek icin perde arkasindan arap emirlerinin o telafuz edilen rakamin bilmem kac katini devlete ustu kapali kazandirdigini goze alarak curutebiliriz. Asil mesele ortada o terorist, barbar, dilenci diye sokaklara saldigimiz insanlara yapilan insanlik sucudur. Ortada bir yanlis var fakat bu yanlis bu insanlari ulkeye almak degil, ulkeye alip istihdam edememektir. Ortada bir savas var, evlerini, hayatlarini, yakinlarini kaybeden insanlar var. bu insanlari sinirlari icine alip sokaklara salan bir hukumet var ve siz sileceginize yapisan cocuktan, dilenen kadinlardan ve adamlardan mi sikayet ediyorsunuz? Bu insanlik sucuna ortak olmayin sig dusuncelerinizle. Telafuz edilen rakam bir hayattan daha onemli degil. Burada harcanan bu rakamdan degil de bu paranin yanlis sekilde harcanmasindan sikayet edilebilir.
5,2 milyar dolara çıkmıştır:

http://odatv.com/n.php?n=...a-ortaya-cikti-2003151200

durduk yerde müslüman ülkede savaş çıkart, sonra başına kalanlara şu yoksul milletin paralarını saç savur... akp zihniyeti işte!..
bu kadarcık mı sadece .
kaçak işçi olarak çalışmalarından ve kazıklanmalarından mütevellit kaçan paralar da cabasıdır.
Birleşmiş Milletler ödememektedir; AKP en baştan beri BM yardımını reddetti, sallamayın.

http://t24.com.tr/haber/t...zaman-kabul-etmedi,243322
ne desem boş ya. biz sikilmeyi hak eden bir milletiz.
teknik olarak vatan hainlerine harcanmış paralardır.

buraya kaçan şerefsizlerin hepsi toplanıp tükürse boğarlardı oradaki hayvanatları.
bizden çıkan paradır. Haram olsun asalaklara.
zikkim zehir olsundur. Acik ve net.
sgk ya her ay herkesin yatırdığı ama aylarca kimsenin hiç bir şekilde faydalanmadığı sağlık sigortası parasıdır kanımca.

yanılıyorda olabilirim ama sanmıyorum.
Bu para git gide artmaktadır.
Biran önce çözülmesi gerekiyor. Vakit nakittir şeklinde sürekli bize para kaybettiriyorlar.
güncel Önemli Başlıklar