bugün

disko kralı

ilker inanoglu nun buyuk edepsizligi ile sictigi ve egosundaki kocaman kocaman delikleri yamamaya calistigi program olmustur bu gece.
son donemlerde yerle yeksan olan hemen hemen her sektor gibi; zaten cok saglam temellere sahip olmayan medya sektorunde de yasanan genel suursuzluk icersinde, okan bayulgen e laf sokma cabasi - sadece cabadir cunku - yeni bir akimdir sanirim.
bu arada okan bayulgenin bu nezaketi beni artik cidden sinirlendirmeye baslamistir. ki kendisinin manyagiyimdir. ama onca nezaketsizlik icinde, okan bayulgen in nazik evsahibi tavrina dayanamiyorum izlerken.
ayrica su zaga band meselesi nedir kardesim. hickimse olayin ic yuzunu bilmiyo. ben de bilmiyorum. ama yuh bu kadar mi abartilir. delirdiniz mi hepiniz diye sormak isterim. profesyonel anlamda belki de disardan hickimsenin net olarak bilmedigi bi konuda yollarini ayirmislar. bitti gitti. nedir bu. inanamiyorum okuduklarima. bu adam binbesyuz senedir orkestrasi icin mi izleniyo arkadasim deli misiniz. ne programin sonunu getirmediginiz kaldi; ne de okan bayulgen i asmadiginiz.
bi suurlu olun ya.