bugün

ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesi

edit*** : kısa bir süre içerisinde katılacaklar listemiz, parti kongre listesi gibi genişlediğinden mekan yerimizi değiştirme kararı aldık.

bir edit daha : saat 18.00'e alınmıştır.

ankara zirveleri içinde henüz bir güzelleşme zirvesinin yapılmadığının anlaşılması sonucu, durumun aciliyeti üzerine redwinemania ile çalışma odasında yaptığımız acil toplantı sonucu düzenlemeye karar vermiş olduğumuz zirvedir kendileri.

2 aralık 2006 tarihinde...
saat 18.00 de...
mekanımız kanatçı...

olmakla birlikte yazarların "alkol limitlerine" bakılacak, zirve sonrası kim sütten, kim sünger her şey açığa kavuşacaktır.

"ama ben saatlerce aynı yerde oturamam, sıkılırım" diyenler olursa*** da tercihe göre mekan değiştirilecek, yenilecek, içilecek, eğlenilecektir. soğuk bir ankara gecesini sicacık etmek ilk amacımızdır.

herkesi bekliyoruz. katılacaklar redwinemania'ya masaj pardon mesaj atabilirler, neden bana değil. çünkü vizeler nedeniyle şu aralar tam bir "çöküşün resmi" olduğumdan, sözlükle bir alakam olmayacak 15 gün kadar.

gelecekler listesi ise aşağ...lan nerde bu liste...

- redwine bak şu plazma tv'nin yanındaki sehpa da katılacaklar listesi var, onu bi uzatsana,