bugün

kutsal ruh

anti-milliyetçi kılıklı, pkk dirsek temaslı kürt milliyetçilerinin içi boş saldırılarına uğramış türk milliyetçilerinden yalnızca birisidir. topu inşaata kaçmış, mahalle bakkalı kürtmüş, bilmem nesi böyleymiş tarzı "ayarlara" başka bir şey diyemiyorum ben çünkü. ayar dediysem kimse kusura bakmasın burada. bu sözleri söyleyen insanların ayar vermeleri yalnızca ama yalnızca kendilerine çünkü. bir üstün ırk gibi kürt topluluğunu bize sunan yine aynı kişiler ,inşaata topun kaçması durumunda yine akıllara ve akıllarına önce kürt işçileri getiriyorsa burada bir çelişki yok mudur? karşındakilerinin kürt antipatisini sürekli türk insanının da ortaya koyduğu olgular üzerinden olduğunu iddia ediyorlarsa haklılık payı yok mu? aslında söylenecek çok fazla bir şey yok. it ürür , kervan ise yürür. milletlerin aydınlık ve karanlık günleri vardır . aydınlık ne kadar hayır ise karanlık o kadar şerdir. güneş doğduğunda inlerine saklanan çakallar yalnızca karanlıkta öterler.bu medyada da böyledir, internette de böyledir, dağlarda da böyledir. kendisinin yazılarını arttırarak devam etmesini diliyorum.