uzun entry girememek

--spoiler--
uzun entry * kime giricen bu uzun entryi. eğer sözlükte yeterince karma yapmamışsan insanlar yazdıklarının tek bir kelimesine bile bakmıyor. ama eğer vaşşaklıysan okumadan direk artı yapıştıranlar fazlasıyla kaynıyor. kısa entry girmeye zorlayan system.
--spoiler--
arkadaşa her cümlesi, cümlesine katılıyorum.
abi diyorum; bugün uzun entry gireceğim. hemde öyle böyle değil, güzel olacak...
sonra geçiyorum sözlüğün başına arka fonda güzel slow bir müzik açıp yazmaya başlıyorum, neyse yazılarım 2-3 sayfaya buluyor sonra düzenleyip bir başlık altında yayınlıyorum. sonra diyorum ''hadi oylayın, hadi hadi hadi'' böyle böyle derken saniyeler geçiyor. ama oylama bir türlü yok sonra, dakikalar akıp gidiyor ama yine oylayan yok sonra, aradan bir 10 dakika geçtikden sonra 1 tane oylanıyor ve bende bu oy ne olursa olsun seviniyorum...

ayrıca;
sözlük beni çok şaşırtıyor;
girdiğim uzun entrylerin hepsinde güzel oylar beklerken hiç biri iyi yada kötü oylanmıyor. niye peki? çünkü istisnalar hariç kimse okumuyor.

ayrıca;
en beğenilen entrylerimde 1 tane bile çok uzun entry olmadığı içinde kendimden salakça bir şekilde utanıyorum...