28 ekim 2009 galatasaray bucaspor maçı

sonucu zaten 1.02 lik orandan bile belli olan maç. ben spikere değinmek istiyorum müsadenizle.

ilk bomba , bi kere adamın yorumcusu ahmet çakar. her posizyondan sonra siz nasıl yorumluyorsunuz sayın çakar diyip cevap alamaması normal yani.

sonra , elano kırmızı yedikten bir dakika sonra şöyle dedi '' emre güngör , mehmet topala pas , elanoo (2 saniyelik duraksama ) evett elano sizin de bildiğiniz gibi az önce kırmızı kart gördü ve oyundan atıldı sayın seyirciler''. (biz biliyoruz da sen bilmiyon birader)

daha sonra , nonda'dan bahsederken ; '' evet sayın seyirciler nonda 10 golle galatasaray takımının en golcü oyuncusu , 6 sı ligde 6sı avrupa kupalarında olmak üzere ...(yine 2 saniyelik duraksama ) 10 gol değil 12 golle en golcü isim sayın seyirciler.

bir de her 10 dakikada bir bucasporun turkiye kupası tarihindeki en önemli başarısı , geçen sene kupayı beşiktaş alırken fenerbahçeyi kaç kaç yendiği , kimin kaç kere kupayı kazandıgını belirtti. anlamadım valla kanalın çaycısını spiker diye mi oturttular oraya.