bugün

recep tayyip erdoğan

bak koçuma bak anadolu gartalına bak sen: "halkın sesini dinlemiş ve israil ile yapılacak olan tatbikatı o yüzden iptal etmiş." yürrüüü be recom kim tutar seni?
birincisi, hangi halkmış bu? bir çok kişinin haberi bile yoktu yapılacak olan tatbikattan sen diyene kadar!
ikincisi, başına acaba daş mı düştü recep amca? her durumda abd'ye koşardın ya? ayrıca 29 ekim cumhuriyet bayramında yine abd'ye gidiyormuşsun recom, ne iş? ha bir hafta sonra gidecek olduğun abd var ya: ha işte o abd ırak'ta müslümanları öldüren, kadınlara tecavüz eden; afganistan'ı kan gölüne çeviren abd. hani unutmuşsundur ben hatırlatayım, belki abd'nin öldürdüklerine de üzülür bir posta da abd'ye koyarsın tıpkı israil'e koyduğun(!) gibi ha? tabii maçan yiyorsa!

edit:ayrıca biz genç faşistlerin de anlamadığı lidermiş! saçlarını sakallarını, hatta kıçının kıllarını demokrasi değirmeninde ağırtmış yaşlı siyaset bilginleri(!) anlatsın da öğrenelim biz de genç faşist olarak neyi anlamazmışısız?
-sen ne anladın peki!
+hiç.
-e peki neden diyorsun böyle?
+işte hazır cevaplık yapıp laf sokayım dedim. sözlükte komiklik olsun şey ettim!
-ben sana bi sokarım kandil'den çıkar ucu! daha komik olursun.