sözlük mesajlaşmalarında isim soran dengesizler

çok garip bir durum olmasa gerek isim sormak. yani bir insan neden ismini saklasın ki ? zaten işinde gücünde taşşaklı biri olsa kalkıp buralarda sürtmez gece gündüz. demek ki çokta gerekli bir insan degil ki benim gibi sürtüyor buralarda. benim adım osman senin cafer olsa ne olur olmasa ne olur çokta tırsıyorsan isim vermekten sallarsın bir isim.. he birde msn vermeme takıntısı var. lan zibidi ben sana mesaj atıyorsam sende karşılık veriyorsan ve konu zaten uzuyorsa msn istendigi zaman off püff yapıyorsan zaten asıl sorun sende. kim çıkartıyor böyle msn istemenin amele bir durum oldugunu kim kasıyor bunun böyle ezik bir durum oldugunu. mecazi olsada bir gerçek tek başına kalınca burun karıştırıp masa altına sürüp arkadaş yanında olsunca temizlikten bahsetmek gibi bir durum.çok mantıklı ve saglıklı bir durum isim sorma ve msn istemek kim tersini söylüyorsa eziklik ondadır.

peşin not: kalkıp sen bunları yapıyormusun msn istiyorsun isim soruyorsun falan diye bakaca göz beyin sahibi insanlara burdan tanıdıgım kimse yok olmasınada gerek yok ama yalan konuşup cool tavır yapmaya hiç gerek yok.