bugün

tuvalette sigara içmek

sozlukcum cok afedersin de sen yabanci degilsin diye soyluyorum; insani s.cmaktan tiksindiren eylemdir bu.. zira ozellikle lise yillarinda cok yaygin gorunen bu davranis bozuklugu yuzunden tenefus saatlerinde tuvaletlerde goz gozu gormez, ustelik adim atacak yer bile kalmaz.. ben bizzat sahsen kendim, lise yillarimda sigara icmeyen ustelik bagirsaklari da fazlasiyla normal calisan bir ergen olarak pek cok kez magdur olmusumdur... hatta itiraf ediyorum; lise hayatimin 4'de 3'u bilemedin 9' da 7'si siddetli kabizlik ile mucadele etmekle gecmistir... bu mucadelem esnasinda sigara probleminin cok daha az yasandigi kizlar tuvaletlerinden faydalanma girisimlerim de, cigliklar ve tirmiklar esliginde defalarca engellenmistir... sonuc olarak bu dert yuzunden oss' de istedigim puani alamamis ve istikbalim kaymistir... ve kayan istikbalimin beraberinde goturdukleri de ortadadir.. ben bugun bir ceo olup istihdam yaratamiyorsam, bir mehmet oz olup kalbinizi koruyamiyorsam, hepinize daha cok sevisin omrunuz uzasin falan diye tavsiyelerde bulunamiyorsam, ne biliyim ay' a hala bir turk ayak basmadiysa.. iste bu yuzdendir.