bugün

özellikle lise yıllarında pek yaygın olan, nikotin denen zıkkımın b.k ve çiş esanslarıyla alındığında kafa yaptığını ispat eden eylemdir.
yanında bir de uykusuz, gırgır gibi dergiler olursa yemede yanında tadında olan bir faaliyettir.
uzmanlar tarafından alaturka tuvaletlerde yapılmaması tavsiye edilmektedir.
alışkanlık yapınca sigara içmeden sıçamama durumu doğurabilecek eylem.
genelde lise 2de başlayan bir sıgara merakıyla tuvalette tek bir kabine sekiz kişi girip tek bir sıgarayı dönme meselesidir. alışkanlık yapar. üniversitede sırf o zevki tatmak için kampüsün tuvaletinde toplanıp sıgara içersiniz...
türk insanimizin boş zamanlari mükemmel değerlendirmedeki başarinin wc ayağıdır.
bugün boğaziçi üniversitesinde (hem de new hall'da)gördüğüm ve dumur olduğum eylemdir.
lise tutkusunun üniversitede can buldugu müthiş zevkli eylem.

--spoiler--
geç kalktgınız hiç bir işinizin olmadıgı bir sabaha uyandıgınızda yatakta biraz tembellik ettikten hemen sonra; kalkıp bir türk kahvesi pişirir, elinize uykusuzun son sayısını alıp küllükle beraber tuvalete oturursunuz, işte size hayat!

--spoiler--

(bkz: sevgili günlük)
(bkz: sevgili sözlük)
(bkz: uykusuz)
(bkz: hayat sıçmaktır)
öyle birşeydir ki alıştığınız zaman bırakılamaz. "ulan bu sefer de sigarasız giriyim" dersiniz ama vücudunuzdan bir şey eksilmeden geri çıkarsınız. ama zıcarken sigara içmek zevklidir yahu.
not:gecenin bu saatinde aklıma bu geldi napıyım.
çoğu insanın lisede hocalara görünmemek için yaptığı pratik..
bende onlardan biriyim ancak öyle birşey ki lisede gizli saklı içtiğimiz o sigaranın tadını hiçbir sigaradan alamadım ben bu yaşıma kadar..
hala her sigara içtiğimde o sigaranın tadını arıyorum ve unutmuyorum..
lisedeyken bok esansıyla tadı daha güzelleşen bir aktivitedir.
sozlukcum cok afedersin de sen yabanci degilsin diye soyluyorum; insani s.cmaktan tiksindiren eylemdir bu.. zira ozellikle lise yillarinda cok yaygin gorunen bu davranis bozuklugu yuzunden tenefus saatlerinde tuvaletlerde goz gozu gormez, ustelik adim atacak yer bile kalmaz.. ben bizzat sahsen kendim, lise yillarimda sigara icmeyen ustelik bagirsaklari da fazlasiyla normal calisan bir ergen olarak pek cok kez magdur olmusumdur... hatta itiraf ediyorum; lise hayatimin 4'de 3'u bilemedin 9' da 7'si siddetli kabizlik ile mucadele etmekle gecmistir... bu mucadelem esnasinda sigara probleminin cok daha az yasandigi kizlar tuvaletlerinden faydalanma girisimlerim de, cigliklar ve tirmiklar esliginde defalarca engellenmistir... sonuc olarak bu dert yuzunden oss' de istedigim puani alamamis ve istikbalim kaymistir... ve kayan istikbalimin beraberinde goturdukleri de ortadadir.. ben bugun bir ceo olup istihdam yaratamiyorsam, bir mehmet oz olup kalbinizi koruyamiyorsam, hepinize daha cok sevisin omrunuz uzasin falan diye tavsiyelerde bulunamiyorsam, ne biliyim ay' a hala bir turk ayak basmadiysa.. iste bu yuzdendir.
ulusoyun şehirlerarası otobüsünde plastik bardaklarla bira içmek sebebiyle gidilen, gidilmişken yakılan sigaranın verdiği büyük keyif. çıkışta vicdan azabı gibi dikilen muavinin uçan tekme atmak ister gibi bakışları da rahatsız edici değil gülünç gelir.
lise öğrencisinin kanında adrenalin ve nikotinin aynı anda karışması durumu. hocaya yakalanmamak için 2-3 kişinin aynı kabine girmesi ve hocanın yakalamasıyla...
+sigaramı içiyordunuz olum tuvalette
-hayır hocam
+o zaman elindeki prezervatif ne
okullarda yapılan eylemlerdendir.
olayı abartıp sigarayla beraber birde bira açarak, mekanın amaç dışı kullanıldığı durumdur...
atılım üniversitesinin hazırlık bölünümde bir takım tiplerin hala ısrarla yaptıkları olaydır.

(bkz: ders arası)
(bkz: öğlen arası)

edit: :o ne lan?
(bkz: müdüre yakalanmak)
tuvalette esrar çekmekten hallicededir.
evde annenin, sigara içtiğini bildiği halde çocuğuna yüz göz olmamak adına izin vermemesi üzerine mecburi olarak gerçekleşen eylemdir. ha balkon yok mu? evet var ama komşular da var. ne derler sonra?
Sıcak bokun dumanı ile sigaranın dumanı aynı anda ciğerlere çekildiğinde,insana daha ayrı bir zevk yaşatan eylem.
bir sonraki kullanıcıya dumanlı bir ortam yapıp bırakmaktır.
SiGARA iÇMEYENE TUVALETi ZiNDAN EDEN DURUMDUR.
lisa çağlarından kalma alışkalık.iş yerinde yasak olduğu için içilen yer.herikisindede sonsuz heyecan ve zevk vardır.zira yasakca içmenin tadını hiçbir yerde bulamıyorum.
okul tuvaletlerinde yapılan, adrenalin bağımlısı tayfanın yapmadan duramadığı aktivite.
okul tuvaleti ise b.k kokusuna rağmen müthiş tat veren eylem.