bugün

jaws filmindeki sikko balik

Selamlar iyi niyetlerini gönderen herkese. Arada spoilerla bir saçma mesaj gördüm ama kimin yazdığını bulamadım. Hangi yavşak yazdıysa onu en sevdiğiyle sınansın inşallah dicem. Demıiyorum amk. Zira ben kimsenin kötülüğü ile mutlu olmam. Allah onu yszanın cezasını versin o ayrı. Neyse bu sınırlı girizgahtan sonra tengir budun en doğru şekilde sizlere benden aldığı haberleri iletmiş. Hak verirsiniz ki sözlüğe bakmaya ve sizlere cvp vermeğe anca zaman buldum. Yarın büyük ihtimalle (bugün olmuş bile) taburcı edebileceklerini söylediler. Gı içeriden bilgi almak güç, genç bir asistanı kıstırdım ondan aldım bu bilgiyi. Bir kez anjiyo yapıldı dün, anjiyo temiz çıktı. Bugün de eps denilen bir şey yapıldı. O da yine anjiyo gibi ama bu sefer kalp damarlarına kontrollü elektrik vererek (bir tür sanal kriz yaratarak hangi damarın ne tepki verildiğine bakıldı. Gerekli görülen damar yakılacak, gerekli görülen damar dondurulacaktı. Şükür ki sevgili kişisinin onda da kötü bir şeyi çıkmadı. Sanırım ilaç tedavisine başlayacaklar. Ben hastanedeyim, belki arada kaçak göçek içeri girer de uzaktan da olsa uyurken filan görürüm diye bekliyorum. Zira dün gece pek çok kez girdim çıktım yanına. Neyse yeni bir durı olursa yine size buradan hbr ederim.
Bazı mesajlardan anladığım kadarıyla telefon edenler ulaşamayanlar olmuş. Arkadaşlar yoğun bakıma telefon almıyorlar. Telefonu bende ve kapalı. Mesaj atarsanız, hastaneden çıktuğında kendisi okuyup sizlere geri dönüş sağlar sanırım. Ama önce dinlenmesi gerekir. Bu konuda anlayışlı olacağınkzk düşünüyorum.