bugün

prozac

4 ve 6 yaşındaki iken çocuklarıma anneleri tarafından zorla yazdırılıp içirilen ilaçtır. kendisi hemşire olmasına rağmen sorunlu bir kişiliğe sahiptir ve türlü türlü iftiralar ile kaostan beslenen bir yapıya sahiptir. çocuklarıma bu ilacı yazan dokturu buldum. onunla normal eğitimli bir baba yani çocukları hakkında bişeyler danışmak öğrenmek isteyen baba olarak randevu aldım. randevu günü geldiğinde güzel bir dosya yaptım. içerisine eşimin kullandığı ilaçları, doktorların yazdığı raporları sonra çocuklarımızla olan fotoğraflarımızı benim e devletten aldığım doktor muayenelerimi laçlarımı herşeyi koydum içerisine. sonra savcılık evraklarını karakol evraklarını eşim ve annesinin iftiralarını yalanlarını benim beraat ettiğim kararı falan hepsini koydum. kadın tam 45 dakika dosyayı inceledi ve ben böyle bilmiyordum neden daha gelip beni uyarmadınız dedi... bende doktor olan sizsiniz siz anlamadınızmı çocukların hal ve hareketlerinden dedim. hiçmi sormadınız annelerine mahkeme evraklarına bir bakayım bu adli vakaya girer diye hiçmi demediniz dedim. ve kadın sonra o devlet hastanesinden ayrıldı özel hastaneye geçti. sanırım bana tosladığı için mesleği bile bırakcak.