bugün

what if

bütün çift sıfırlı entrylerimi nick altına gireceğim yazar.hatun düşürme sanatı konusunda yardım almam gerektiğine inandığım bünye. nasıl yapıyor anlamış değilim. bir tane entry ile 12 tane kızı msn e nasıl ekledin birader? bir türlü çözemedim. mynette okey odasın da tanıştık bununla biraz anlatayım mevzuyu. 2 tane hatunla aynı masa da oynuyoruz what if benim ortim tabi ki . neyse ben kızlara yazılıyorum buda bana laf koymaya çalışıyor yediremedim kendime adresini istedim .
harbi mi :adres ver ulan dallama.
what if : terbiyeli ol xxxxxxx@zortmail.com ekle konuşalım insan gibi.
harbi mi: ekledim insan gibi kabul et konuşalım.
what if : selam derdin ne birader 2 tane hatunun msn için birbirimizi kırmayalım.
neyse bu tarz muhabetler sonrasın da bir de baktım kanka olmuşuz. arada hatun msni alıp veriyoruz birbirimize ama bunun verdikleri hiç kabul etmiyor. benim verdiklerimin hepsi sürekli online oluyor.
sonunda anladım ki bu google de kız msn adresleri yazıp çıkan sitelerden aldığı msnleri bana yolluyormuş.
ama elbette çark düzene çevrilir. benim de bir entry ile 12 tane hatun adresi düşürdüğüm günler olur.o zaman istersin benden hatun adresi.
ben sözüm de durdum sıra sende 5 tane hatun adresi istiyorum . sarışın ,mavi gözlü olursa sevinirim.
http://www.imgsux.com/ima.../c18aoum4637qley0a7um.jpg