bugün

kavga anında silah çekmek

Bu ülkede normaldir, hak verdiğim bir durumdur. Çünkü türküyle kürdüyle bu ülkenin insanı amiyane tabirle kancıktır, kibarı, iyiyi, zayıfı ezer. Onun kendisine kibarlıktan, iyi biri olmaktan değil korktuğundan iyi davrandığını sanarlar. Kötüden, elinde gücü olandan ise korkar, ister istemez saygı gösterir. Başıma geldiği için anlatıyorum, camlar filmli bir arabada gidiyoruz işyerimden 2 bayan 2 erkeğiz. Bayanlar önde biz arkada ön camlardan birisi açık, camlar filmli olduğu için yan taraftaki Kekolar bizi görmüyor sürekli arabayı sıkıştırıp taciz ediyorlar, laf atıyorlar vesaire.
Derken kırmızı ışıkta durduk, biz arabadan indik üzerimde emanet var tabi gittim eğildim, hafifçe emaneti açarak hayırdır bir sıkıntı mı var dememle arabadaki kekolar yok abi vesaire camları kapattılar yollarına gittiler.
Şimdi ben şundan eminim ben emanet yokken gitsem bunu sorsam o Kekolar arabadan inip üzerime yürürlerdi, onları o gün engelleyen tek şey belimdekiydi.
Velhasıl kelam dolu gezin ama gerekmedikçe her olayda göstermeyin, çok mecbur kalırsanız çaktırmadan gösterin ve gidin,