bugün

renault megane 2

6 ay önce araba almak için galeri galeri dolaşirken peugeot 307 ile renault megane 2 HB arasinda bi seçim yapmak zorunda kaldim.ve renault megane 2'de karar kıldım.aracin özelliklerinden bahsetmek gerekirse yol tutuşu sedan sinifina göre cok cok üstün ki HB olan modeller fransa'da üretilmekte.benim aldigim araç 1.6 16V Dynamique yani Megane'in en dolusu,panaromik cam tavan,cruise control,otomatik klima vs. vs. bindiginizde buram buram renault'un kalitesiz kokusunu aliyorsunuz,gelgelelim turkiye şartlari için bende en kullanişli 2 aractan bir tanesi (bir diğeri honda civic)birazda sorunlardan bahsediyim;aracin direksiyonu dahi elektronik olduğundan surekli elektronik hatasi cikartiyor.servislerde de bu sorunların giderilmesi içinde epeyce yüklü bir miktar isteniyor.(örneğin;akü'deki ufacik bir vida gevşediği zaman aracin bütün camlari kilitleniyor ve silecekler calişmaya başliyor,araçta stop edip bir daha çalişmiyor.diğer bir örnek ise mutlaka farlarindan bir tanesi yanmiyor,ya kisa fardan biri yada sislerden biri)ancak bunca soruna rağmen turkiye'de efsane haline gelmiş ve bir çok kullanicisi vardir bu aracin,bende dahil..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar