bugün

ali koç

aslında istifa etmesiyle fenerbahçe'ye en büyük kazığı atmış olur.

bir kere ali koç futbolun f'sinden anlamıyor. yönetimindeki insanların da pek anladığı söylenemez.

bana göre mustafa cengiz de anlamıyordur, top görse bomba zanneder. ama yanında işi bilen birisi var.

hem kenarda, hem yönetimde var.

dolayısıyla ali koç kalsın, klübün ekonomisiyle ilgilensin, yanına da doğru dürüst bir futbol şube sorumlusu bulsun ve alırken ismi yüzünden kompleks yapmasın.

kendi başına hocalarla falan görüşüyor diyorlar.

comolli dediğin adam 15-20 yıl evvel önemli adamdı, sonuç ortada.

e şimdi de bruno labbadia'ya sırf alman olduğu için sardı diyorlar, o da aynı kapıya çıkacak.

ben yerinde olsam semih özsoy'la falan vakit kaybedeceğime hakan bilal kutlualp, saadettin saran, murat özaydınlı vs. gibi birilerini safıma katmaya bakarım.

hadi onlardan hayır gelmeyeceğine inanıyorsa backgroundu veya potansiyeli olan genç üyeleri araştırırım.

ali koç yalnız ve her şeyi kendi yapmaya çalışıyor. başkan olduğu için öyle yapmak durumunda hissediyor.

ama bu iş böyle bir şey değil. bunu birisi ona anlatmalı.

ps:

bir de eğer burayı okuyan danışmanı falan varsa çalıştıkları menajerleri gözden geçirmesini söylesinler. 2 sezondur transfer dönemlerine dikkat ediyorum, resmen avrupa'nın bütün ıskartaya çıkan tiplerini tokalıyorlar. isim vermeyeyim ama içlerinde alkolik de var, kumarbaz da. o paralar ne kadar ali koç'tan çıkıyorsa taraftardan da çıkıyor. bu ülkede ekmek aslanın midesindeyken biraz daha dikkat edilmeli bunlara.