fatih terim

Su kredisi sonsuz tayfacılarda eminim işçisi 2 gun ise gelmeyince tekmeyi vuran insanlardan olusuyordur
Bolesine profesyonel bi kulupte milyarlik dolarlik bi kulupte adam cikmis duygu kasio sen kimsin kardesim kredi sonsuz felan ayaklari cekiosun senmi karsilican kulubun zararini? Is dunyasi boledir evladim bi iscin 5 6 sene iyi calisir seni yukseklere taşır ama sonra performansi duser islerin ters gitmeye baslar ve sen bu adami kovarsin cunki kovmazsan isini batiricak seni iflas ettiricek terimde gecmiste basarilari olabilir ama 2 senedir takim felakete suruklenio bu sezon dusmeye oynamicamizin garantisimi kaldi goztepe antep bile yanimiza geldi puanlari 23 oldu sivas kazansa puan 36 olcak sampiyonluk hayal hepsini gec bu ne bicim takim arkadas ben hayatimda bu kadar kotu futbol oynayan baska takima rastlamadim gidin acin ingiltere champions ligini onu gec git ptt liginden kumeye oynayan takima bak onlarin bile 1 2 oyun plani vardir bu ne lan bu takimin hic bi oyun plani yok adam resmen dalga gecio taraftarla yok gencleri oynatcam diyor bi mac cikio ( oynatti adam selcuk 34 yasinda) bi mac cikio bazilarina son sans verdik diyor ( ilk 11 deki herkez gene haftaya kadroda) kardesim resmen akil saglinizla dalga gecio bu adam hala kalkmis kredi mredi cekio adam 2 gun ise gitmesen patronun tekmeyi vurcak sana hadi git patronuna de vefa borcun var bana 5 6 sene emek verdim diye bu adamda nihayetinde maaşlı çalısani galayasarayim her sene 15 milyon kazanio.